Sitelerinizi Ekleyin Bizimle Yükselin

Gebze web tasarım

Size Özel Web Tasarımlar

Gebze web tasarım, Darıca web tasarım ve Tuzla web tasarım hizmetleri ile yayın hayatına başlayan sitemiz MtcYazilim.com kısa zaman içerisinde yoğun müşteri portföyü edinerek hatrı satılır referans kitlesine ulaşmıştır.

MtcYazilim.com web sitesiniz tasarlarken kopyala yapıştır gibi basit ve ucuz yöntemlerden uzak durarak kişiye veya kurumlara özel tasarımlar yapmaktadır. Web site tasarımına başlamadan önce sizin ve işiniz hakkında detaylı bilgi ve doneleri alarak kullanıcı, takipci veya müşteri profilinize göre çözümler üretilir.

Önemli olan sitenizi ziyaret edecek kişilerin profilleri göz önüne alınarak doğru yaş gurubune, doğru hedef kitleye en doğru tasarım ile ulaşmaktır. Bu kriterleri en uygun şekilde yerine getiren tasarımcılarımız var olan referanslarımızın gerçek kahramanlarıdır.

mtcyazilim.com

  • Gönderen Adı: Murat Çamoğlu
  • Gönderen E-postası: deneme@mtcyazilim.com
  • Gönderen URL’si: https://mtcyazilim.com
Gebze web tasarım
Gebze web tasarım

 

 

Hakkımızda
MtcYazılım Hakkımızda
MtcYazılım hakkında merak ettiklerinizi öğrenmeniz için derlediğimiz bu sayfamızda öğrenmek istediğiniz bir çok bilgiye ulaşabileceksiniz. Eğer bu sayfamızda sizin için hazırladığımız bilgiler yeterli olmazsa bizlere her an ulaşabilir soru ve sorunlarınıza yanıt bulabilirsiniz.

2000 yılından bu yana yani 20 yılı aşkın zamandır sizlere profesyonel olarak web tasarım hizmeti sunmaktayız. Mtcyazilim.com web sitemizi ise 2018 yılında kurduk. 2018 yılından bu yayana web tasarım hizmetlerini tek işimiz haline getirdik. Web site tasarımı tek işimiz olsa da bu işi online ekibimizle birlikte ayrı lokasyonlarda freelancer olarak yürütmekteyiz.

450
+
Web Tasarımı
1,200
+
Mutlu Müşteri

Nereden Nereye
Bugün MtcYazılım olarak bilinen ajansımızın temelleri 2000 yılında atılmıştır. İrc server (Chat sunucuları) ve internet radyoları üzerine yoğunlaşmakla birlikte html, php ve asp web sistemleri ile ilgilenmeye başladık. O dönemlerde çoğunlukla heyecan olarak bu işlerle ilgilenmiş olsak ta bir yandan kendimize ek iş imkanı doğurduk.

Hatta bunlarla da sınırlı kalmayarak hazırladığımız cep telefon programları ile ilgili yüzlerce CD yi sahibinden gibi siteler üzerinde satarak kendimize sermaye oluşturarak yolumuza devam ettik.

2018 yılına yılına kadar ek iş olarak sürdürdüğümüz internet hizmetlerini artık ek işten çıkartarak tek iş haline getirmeye başladık ve o arada MtcYazılım.com adlı web sitemizi kurduk. Bundan sonra artık tek tük geçici işler değil sektörde kalıcı olarak yolumuza devam etme kararı aldık.

Öğrenmeye Çalıştık
Hiç bilmediğimiz bir dünyaya adım atarak öğrenmeye çalıştık.

Deneyimledik
Öğrendiklerimizi tek tek deneyimleyerek geliştirdik.

Sabır Ettik
İlk işimizi uzun zaman ve emekle birlikte hayata geçirdik.

Şimdiki Zaman
O zamandan beri öğrenmeyi hiç bırakmayarak bu günlere geldik.

Kendimizi Aştık
Bu andan sonra yapmamız gereken şey bölgesel olarak büyümek, web sitemizi ilk sayfaya taşımak ve bu işi ciddi anlamda önemsediğimizi Kocaeli / Gebze ilçesindeki potansiyel müşterilerimize ispatlamak oldu. Fakat biz yaptıklarımızın farkına varmadan kendi hedeflerimizin de üzerine çıktık.

Sadece Gebze’ ye web tasarım, SEO ve Sosyal Medya danışmanlığı hizmeti verelim derken yaptığımız çalışmalar sonucunda 2021 yılı başı itibari ile 300′ ü aşkın web sitesi kurduk. Kocaeli Gebze sınırlarını aşarak, İstanbul, Rize, Ankara, Balıkesir başta olmak üzere birçok ilde çalışmalar yürüttük. Yürüttüğümüz başarılı çalışmalar sonucunda Almanya ve Rusya da bulunan bizi bir şekilde bir yerlerden duymuş olan müşterilerimize halen aktif olarak hizmet vermekteyiz.

İnternet hizmetleri üzerindeki serüvenimizi bizi daha yakından tanımanız için size kısaca anlattık. Şimdi sizlerle daha da yakınlaşarak çözüm ortağınız olabilmek için bizlerle iletişime geçmenizi bekliyoruz.

MtcYazılım Nasıl Çalışır?
Plan yapılmadan, doğaçlama olarak hiç bir iş doğru şekilde ilerlemez. Gebze Web Site Tasarım Ajansı doğru planlama ile web sitenizi hazırlar ve kusursuz sitelere imza atar.

Dinliyoruz
İstediğiniz web sitesinden beklentilerinizi anlamak için isteklerinizi dinliyoruz.

Tartışıyoruz
İsteklerinizin doğruluğunu ve olabilirliğini artı ve eksilerini sizlere söylüyoruz.

Planlıyoruz
İşinize, işletmenize en uygun olabilecek tasarım ve gerekli sayfaları planlıyoruz.

Tasarlıyoruz
Kullanıcı deneyimini göz önünde bulundurarak web tasarımını gerçekleştiriyoruz.

ARAYIN GÖRÜŞELİM

Bir yorum ekleyin

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

4 yorum “Gebze web tasarım”