Sitelerinizi Ekleyin Bizimle Yükselin

Gezilinki

gezilinki.com www.gezilinki.com gezilinki

 • Gönderenin Adı: ümit
 • Gönderenin E-postası: gezilinki@gmail.com
 • Gönderen URL’si: https://gezilinki.com
 • https://gezilinki.com
  https://gezilinki.com

  Biz Kimiz?
  Öncelikle bizlere gösterdiğiniz ilgiden ötürü teşekkürlerimizi sunuyoruz. Eşim Serap ve oğlumla çıkmış olduğumuz bu uzun yolculukta yol üstündeki duraklarımızı sizinle paylaşmaktan kıvanç duyduğumuzu da ayriyeten bilmenizi isteriz.

  Mutluluk gidilen yolun üzerindedir, yolun sonunda değil.
  Epiktetos

  Biz, tıpkı sizin gibi böyle seyahatlerin tutkunlarıyız. Seyahat sevgimiz bir yana, gittiğimiz yerlerdeki duyduğumuz hikayeleri de bir o kadar seviyoruz. Bu bağlamda gezmenin keyfinin gerçekten sadece yolculuk olmadığını söyleyebiliriz. Henüz daha yeni yayın hayatımıza başlamış olsak da gittiğimiz yerlerdeki hikayeler bizi oldukça heyecanlandırıyor. İşte bu heyecanla birlikte tarifi oldukça güç bir keyifle gezilerimizi sizlerle Youtube’tan paylaşıyoruz.

  GeziLinki Nasıl Kuruldu? İşte Hikayemiz
  gezilinki
  Şu dünyada dağından tutun taşına kadar her şeyin bir hikayesi vardır. Onu değerli kılan, anlamlı kılan ise bu hikayenin bilinmesidir. Görünenin yanından geçmek değildir ki onu anlamak ve bilmek. İşte bizim hikayemiz bu cümlelerle başladı. Biz hikayeleriyle tarihe kazınmış olan şaheserleri, doğal güzellikleri gezip görmenin yanı sıra onların hikayelerini de sizlerle paylaşmak istedik. Ben, çocuğum ve biricik eşimle çıktığımız bu yolda her hafta farklı bir rotayı izliyor, her gün yeni şeyler öğreniyoruz. Gezginlerin bahsettiği o tarifsiz keyfi yaşıyor olmanın mutluluğu bize bu hikayeyi yazma gücünü veriyor.

  GeziLinki İçin Nasıl Başladık?
  Hikayemizin henüz başında olmamıza rağmen pek çok yer gezerek, faydalı bir Youtube kanalı oluşturduk. Abonelerimizden gelen pozitif geri bildirimler, bize doğru yolda olduğumuzun işaretini veriyor. Her hafta yeni bir hikayeye şahitlik yaptığımız bu blogda daha kat edeceğimiz çok yol var. Bu nedenle hiçbir şeyi kaçırmamak için yol arkadaşımız olmaya devam edin

  Mesele son durağının neresi olduğu değil, nasıl anıların ve yaşanmışlıkların olduğudur!

  Dünden Bu Güne GeziLinki
  Türkiye’nin bir çok yerini eşimle birlikte gezmeye başladık. Gittiğimiz çoğu yerde hayran kalmamak elde değildi. Gezdikçe gezmeye olan tutkumuzun arttığını hissedebiliyorduk.

  Gezmenin bize getirileri yeni dostluklar ve yeni yaşantıları yakından tanıma fırsatı olmuştu. Gezdiğimiz günlerde pek çok arkadaşlıklar kurarak hayatlarımıza yeni insanlar kattık. Çoğu ile gezilerimizden sonra dahi görüşmeye devam ettik.

  Oğlumuzun dünyaya gelmesiyle gezi işlerini biraz ertelemek durumunda kaldık. Ancak bu gezi sevdamızı hiç azaltmadı. Oğlumuz biraz büyüyünce onunla birlikte bu gezileri yapabileceğimizi düşünüyorduk.

  Oğlum, 1,5 yaşına geldiğinde çoktan birçok yeri gezmişti bile. Gezmek bizim için gerçekten bir tutkuydu ve biz bunu yapmak için her yolu deniyorduk. Artık oğlumuzla birlikte Türkiye’nin daha önce çok gezilmemiş adeta unutulmuş yerlerini geziyorduk.

  Vee, artık gezilerimizi dijitale aktarmanın zamanı gelmişti. GeziLinki YouTube kanalını kurarak gezdiğimiz yerler hakkında rehber videolar paylaşmaya başladık. Aynı zamanda Gezi Blogumuz da bu süreçte aktif hale geldi.

  GeziLinki Gezi Blogu Nedir?
  GeziLinki, sadece gezmekten ibaret bir Youtube kanalı değildir. Gerçek anlamda bir aile kanalıdır. Gezmeye doyamayan, yeni yerler keşfetmekten ve bunları insanlarla paylaşmaktan zevk alan bir aile.. Gezilerimizi kurgu ve düzen dahilinde değil, anlık olarak yapıyoruz. Anı yaşamaktan keyif alanlardanız. Gezip gördüğümüz yerlerdeki insanlarla tanışıyor, onları da hikayelerini anlatmaları için merakla dinlemeyi seviyoruz. Bizleri izleyenlerle daha çok bir bağ kurmayı hedefliyoruz

Bir yorum ekleyin

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir