Sitelerinizi Ekleyin Bizimle Yükselin

Giresun Net Haber

Giresun son dakika haberleri ve Giresunspor haberlerinin en hızlı ve tarafsız şekilde sunulduğu ulusal ve dünya gündeminden güncel ve son dakika haberleri portalı…

http://www.giresunnethaber.com
http://www.giresunnethaber.com

Yakın zamanda meydana gelen yangın ve sel nedeniyle vatandaşlarımızın acil ihtiyaçlarının karşılanması için yapılan yardımlar devam ediyor.

Yapılan yardımların ihtiyaç sahiplerine zamanında ve yerinde ulaştırılması için ayni yardımlar Giresun İl Afet ve Acil Durum İl Müdürlüğü tarafından teslim alınarak afet bölgelerine gönderiliyor.

Afet bölgesindeki afetzede vatandaşlarımız için acil ihtiyaç malzemeleri; Su, gıda, hijyen malzemeleri, ped, çocuk bezi, devam sütü, bebek maması, konserve, kullanılmamış battaniye, giyim, yağmurluk, ayakkabı, fener, pil, powerbank, mum vb. ihtiyaçlar için yardımlarınız Giresun AFAD İl Müdürlüğü koordinasyonunda bölgeye gönderilecektirAK Parti Genel Başkan Yardımcısı Yerel Yönetimler Başkanı Mehmet Özhaseki, Giresun’a geldi.

Giresun Belediyesi’ni ziyaret eden Özhaseki, tamamlanan ve devam eden projelerle ilgili Giresun Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu’ndan brifing aldı.

Başkan Özhaseki’yi Giresun’da ağırlamaktan mutluluk duyduklarını kaydeden Başkan Şenlikoğlu, belediye toplantı salonunda gerçekleşen değerlendirme ve istişare toplantısında devam eden, tamamlanan ve planlanan projelerle alakalı detaylı bir sunum yaptı.İstişare ve değerlendirme toplantısı sonrası kısa bir açıklama yapan AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Yerel Yönetimler Başkanı Mehmet Özhaseki ise, tüm projelerin destekçisi olduklarını ve Giresun Belediyesi’nin çalışmalarını yakından takip ettiklerini ifade etti.

Öte yandan Yerel Yönetimler Başkanı Mehmet Özhaseki, Giresun Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu ve beraberindeki heyetle dış cephe ve sokak sağlıklaştırma, yeni hizmet binası, dal-çık bölgesi, şehir girişi düzenleme ve Bulancak durağı projesi ve Giresun Kalesi’nde incelemelerde bulundu.

Bir yorum ekleyin

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir