Sitelerinizi Ekleyin Bizimle Yükselin

Gizli İlimler Kütüphanesi

Saglik, saglik, kıyafetname, agarta, hizir, bilgi, tarih, erkek cocuk, destanlar ve tasavvuf ile ilgili 7000 sayfalık dev dijital kütüphane.

https://www.gizliilimler.org/

https://www.gizliilimler.org
https://www.gizliilimler.org

https://www.gizliilimler.org/

ençliğinizde hiç karabasana yakalandınız mı? Bir gece, bağırmak istediğiniz halde sesinizi çıkaramadığınız, hareket edemediğiniz ve öylece donup kaldığınız oldu mu?

S iz hiç rüyalarınızın anlamını düşünüp geleceğinizin ve kaderinizin size vermek istediği mesaj hakkında yalnız başına kaldığınızda kendi kendinize sordunuz mu?

 

S iz hiç, (muhtemelen çocukken sık sık uğradığınız ve birçoğunu bilinçaltınıza attığınız o) görmediğiniz varlıklar tarafından ziyaret edildiniz ya da daha başka korkularınızla uykusuz kaldığınız, gecelerinizi cehenneme çevirdiğiniz oldu mu?

S iz hiç, bir gece kendinizi bedeninizi dışında bulmuş, yatağınızda yatan kendi kendinizi seyrettiğiniz oldu mu? Ya da farkında olmadığınız (Tanrı’nın size hediyesi olan) güçlerinizle eşyaların yerinden oynadığına, insanların düşüncelerini okuyabildiğinize şahit oldunuz mu?

S iz hiç, “Böyle kalmak istemiyorum; değişmek, hayatımı bütün karamsarlıklardan ve tersliklerden kurtarmak istiyorum!” diye çıkış yolları aradığınız, iki dünya arasında sıkışıp kaldığınız, belki de gökten bir mucize beklediğinizde, aradığınız o mucizevi gücün, Tanrı tarafından daha doğuşunuzdan itibaren beyninize, kalbinize nakşedilmiş olduğunu ve birgün keşfedilmeyi bekleyen ikinci bir siz’in varlığından haberdar mıydınız?

S iz hiç varlığınızı, bu dünyada ne aradığınızı, hayatınızın amacını düşünüp kafa yordunuz mu? Gerçekten de kanlı-canlı yaşayan bir insan mısınız, ya da başkasının düşlerinde gezen figüranlar mı? Gerçeği aradıkça 180 derece ondan uzaklaştığınızda ve -aksine- asıl gerçeklikten koptuğunuzda, “kişisel menkıbenizi aramaya” nokta koydunuz mu?

 

S iz hiç, sanki eskiden farklı bir hayatta yaşıyormuş; ya da şu anı ikinci kez yaşıyormuşsunuz hissine kapıldınız mı? Aynaya baktığınızda karşılaştığınız iki çift gözün arkasında saklanan, bazen çözebilecek gibi olduğunuz, bazen en başa tekrar döndüğünüz sırların peşinden koştunuz mu?

P eki size sır olan ne var? Bir puzzle’nin parçaları gibi duran düşünceleriniz mi? Siyah-beyaz ve birbirinden kopuk resimler gibi duran hatıralarınız mı? Tarihin karanlık noktaları, eski ve gizemli uygarlıklar, sıradışı olaylar, büyüler, efsaneler, Anka kuşunun kanadında taşıdığı ve düşlerinizde sizi çağıran Kaf Dağı’nın sırları. Uçsuz bucaksız uzay, aklınızı karıştıran sonsuzluk ve yine aklınıza sığmayan sonsuz bir hayat vaadi. Kader, ölüm, çıkmazlar, hiç çıkmaz yollar, aşk, sır, Cennet ve Cehennem, Azazil, Nasıralı İsa, kadim Mısır ve sırrını göğsünde taşıyan Züleyhâ…

Size gerçekten sır olan ne var??? En çok da KENDİNİZ Mİ? Duymayı, sohbet etmeyi, dostluk ve ahbaplık etmeyi unuttuğunuz yüreğiniz mi?

Ve gerçeği TERSYÜZ etmeye tekrar hazır olun!!!

Duymadıklarınızı duyacak, bilmediklerinizi bileceksiniz.

Tüm gizemler, tüm güzelliğiyle gözlerinizin ve sezginizin karşısında olacak ve artık hiçbir şey, SİZE SIR OLARAK KALMAYACAK!

Bir yorum ekleyin

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir