Sitelerinizi Ekleyin Bizimle Yükselin

Gmail Satın Alma

Gmail Satın Alma

Gmail Satın Alma hizmeti ile artık şirketinizdeki mail hesapları ile ilgili tüm sorulara yanıt verebilirsiniz. Gmail hesabı satın aldığınızda almış olduğunuz mail hesaplarına topluca mail gönderebilme şansına sahip olabilirsiniz.

Alınan Gmail Hesapları Kapanır Mı?

Almış oldunuz Gmail hesapları telefon onaysız olup hiçbiri daha sonrasında kapanmaz. Her seferinde ayrı IP bağlantıları kullanılarak oluşturulan hesapları satın aldığınız için hiçbir şekilde takip edilemeyen Gmail hesaplarına sahip olabiliyorsunuz.

Satın aldığınız Gmail hesaplarının kullanıcı bilgileri yalnızca sizler ile paylaşılmaktadır. Bunun için başka bir satın alma işleminde bilgiler bir başkası ile paylaşılmaz. Yalnızca sizler kullanabilirsiniz. Orijinal Gmail hesabı satın alma işlemi ile kaliteli ve en uygun fiyata Gmail hesaplarına sahip olabilirsiniz.

Gmail Hesabı Satın Alma İşlemi Nasıl Olur?

Gmail hesabı satın alma işlemini gerçekleştirmek için hesabınıza bakiye yükleyerek hesap alma işlemine başlayabilirsiniz. Hesabınızdaki bakiye kadar Gmail hesabı alma şansına sahip olacaksınız. İsterseniz sadece tek bir tane ya da toplu olarak Gmail hesabı satın alabilirsiniz.

Gmail hesabı satın alma işlemlerinizi 7/24 dilediğiniz zaman gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca almış olduğunuz hesapların tüm bilgilerini de anında görme şansına da sahip olabiliyorsunuz.

Almak istediğiniz kategori ile ilgili Gmail hesabı bulamıyorsanız destek talebinde bulunabilirsiniz. Bu sayede ihtiyacınız olan alanda sizlere özel olarak orijinal ve kayıtlı Gmail hesapları entegre edilecektir.

Satın alma işlemlerinizi tamamladıktan sonra kısa süre içinde almış olduğunuz Gmail hesapları onaylı olarak hesabınıza yüklenmektedir.

Gmail Hesabı Alma Hakkında Önemli Bilgiler

Satın alma işleminizi gerçekleştirdikten sonra hesabınıza yüklenen Gmail hesaplarının tüm kullanıcı bilgileri onay dahilinde olmadan sizlere iletilmektedir. Dilerseniz dosya olarak da cihazınıza almış olduğunuz Gmail hesaplarının giriş bilgilerini indirerek kaydedebilirsiniz.

Almış olduğunuz Gmail hesapları sadece tek bir kişiye özeldir. Bütün kategorilerdeki Gmail hesapları IP ve telefon numarası onaylıdır. Sonrasında kapanma veya bir başkası tarafından kullanılabilme gibi sorunlar yaşamazsınız.

Ödeme işleminizden sonra hesabınıza yüklenen Gmail hesapları sistemden otomatik olarak silinmektedir. Bu sayede bir başka kullanıcının tekrar satın aldığınız Gmail hesaplarını görme veya satın alma gibi bir hakkı bulunmamaktadır.

https://www.gmailsatinal.com/

https://www.gmailsatinal.com/
https://www.gmailsatinal.com/

Gmail Satın Alma

Bir yorum ekleyin

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir