Sitelerinizi Ekleyin Bizimle Yükselin

GOLCULAR Konya Hurda Hurdacı Hurdacılar

GOLCULAR Konya hurda, konyada hurdacı, konya hurdacılar sitesi, konya hurdacı numaraları, hurda alım satımı merkezi, selçuklu hurdacı, karatay hurdacı, meram hurdacı, hurda fiyatları, hurda alüminyum bakır alımı, hurda boru beyaz eşya alımı, hurda inşaat demiri alımı, hurda elektrik kablosu alımı, hurda sac alımı, sac hurdası, metal boru hurdası, hurda bakır, demir hurdası, çelik halat hurdası, teneke hurdası, inşaat demiri hurdası, alüminyum hurdası, hurda alımı, hurda boru profil, konya hurda alanlar, konya hurdalık sanayi, beyaz eşya alan hurdacılar, buzdolabı çamaşır makinası alan hurdacılar, bulaşık makinası fırın alan hurdacılar, kalorifer kazanı alan hurdacılar, alüminyum bakır alan hurdacılar, teneke alan hurdacılar, hurdacı, hurda alımı, konya hurdacılar, konyadaki hurdacılar,

 • Gönderici Adı: Golcular Hurda
 • Gönderici E-postası: inf@konyalihurdaci.com
 • Gönderici URL’si: http://www.konyalihurdaci.com
 • http://www.konyalihurdaci.com
  http://www.konyalihurdaci.com
 • Firma Profili

  GOLCULAR HURDACILIK; Konya’da Hurda ürünlerin alımı ve satışı alanında faaliyet göstermektedir.

  Günümüzde çok önemli bir konuma sahip olan, “geridönüşüm” varlıkların geri kazanılması demektir. Hurdaları değerlendirmek hem geri dönüşüm demek hem de ekonomiye katkı demektir. Hurdalar geri dönüştürülebilen ve tekrardan kullanılabilir duruma gelen malzemelerdir. Hurdalar çok değerlidir ve çok değerli olmasının nedeni ise geri dönüştürülebilir malzemeler olmalarıdır.

  Uzun yıllardır faaliyet gösterdiğimiz hurda sektöründe metal ürünleri satın alıyoruz. Aynı zamanda hemen kullanılabilecek metal hurdaları, talep eden müşterilerimize satıyoruz.

  Firmamız; ; hurda bakır ve hurda alüminyum, hurda boru ve hurda beyaz, hurda kablo ve hurda otomotiv parçaları, hurda sac ve hurda inşaat demiri ile diğer bütün metal hurdaları değerinde nakit olarak satın almaktadır.

  Taahhütlerini zamanında ve eksiksiz yerine getirmek için gerekli malzeme, bilgi, ekip ve ekipmana sahip olan firmamız her zaman en iyisini yapmayı ve müşteri memnuniyetini sürekli yükseltmeyi amaçlamaktadır.

Bir yorum ekleyin

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir