Sitelerinizi Ekleyin Bizimle Yükselin

Gold Medikal

Türkiye’nin en büyük akülü tekerlekli sandalye satıcısı Gold Medikal akülü sandalye, tekerlekli sandalye, engelli çocuk ürünleri ve engellilerin ihtiyaç duyduğu tüm medikal ürünlerin satışını yapan güvenilir bir firmadır.

Gold Medikal, 2010 yılında kurulmuş olup bir aile şirketi olarak bugüne kadar sizlere kaliteli medikal ürünleri sunmaktadır. Adım adım büyüyüp gelişirken son teknoloji çözümler ile işinin uzmanı profesyonel uzmanları bir araya getirdik. Türkiye’den yurtdışına doğru uzanan hikayemizde, ailenizin bir parçası olarak hayatınızı güzelleştirmeyi ve size hayatınızda rahatlık sunmayı hedef edindik.

Ankara Yenişehir merkezli firmamız Gold Medikal, medikal teknolojileri yakından takip eder; yenilikçi çözümlere ulaşmak için Avrupa’da farklı medikal şirketlerle işbirliği içerisinde bir çalışma gerçekleştirir.

 • Gönderenin Adı: Halil Yılmaz
 • Gönderenin E-postası: bilgi@goldmedikal.com
 • Gönderen URL’si: https://goldmedikal.com
 • https://goldmedikal.com
  https://goldmedikal.com

  “Engellerin tamamı kafamızdadır; gerçek hayatta hiçbir engel yoktur.” 2010 yılında çıktığımız yolda edindiğimiz bu ilke ile müşterimize son teknoloji ile üretilmiş kaliteli ürünleri sunmayı hedef edindik.

  Sunduğumuz tüm yenilikçi çözümler, yaşamınızı daha kaliteli ve rahat hale getirmeyi amaçlamaktadır. Firmamız; “doğru ürünü, doğru kişiye sunma” prensibine sahiptir. Her zaman en kaliteli ürünleri, en uygun fiyatlarla sizlere sunuyor ve bu noktada her daim yanınızda yer alıyoruz. Firmamızın çalışma etiği doğrultusunda önemli olan satış değil; müşteri memnuniyeti ve güvenidir. İşte tamda bu yüzden sizi en doğru ürüne yönlendirebilmek için fizyoterapistlerden destek alıyoruz.

  gold-medikal-kadrosu-min.jpg (49 KB)

  Ankara Yenişehir merkezli firmamız Gold Medikal, medikal teknolojileri yakından takip eder; yenilikçi çözümlere ulaşmak için Avrupa’da farklı medikal şirketlerle işbirliği içerisinde bir çalışma gerçekleştirir.

  “Kaliteli ürün kullanmak herkesin hakkıdır!” Firmamızın kendisine şiar ettiği bu slogan ile hareket ediyoruz. Çünkü engelli bireyleri anlıyor ve yaşamlarını daha rahat hale getirebilmeyi istiyoruz. Tekerlekli sandalye kullanan bireyleri bizzat anlıyoruz çünkü biz de sizin ne hissettiğinizi biliyoruz. Ancak inancımız şudur ki; engeller hayatımızı istediğimiz kalitede yaşamamızın önünde bir “engel” olmamalı! Medikal ürünler, insan sağlığını doğrudan etkiler ve hayatınızın her anında sizin bir parçanız; bir destekçiniz gibi yer alır. Firmamız bunun bilincinde olarak AR-GE çalışmalarını ön planda tutmakta ve kişiselleştirilmiş ürün sunmaya odaklanmaktadır.

  Hikayeniz; bizim hikayemiz! Yaşama ve yaşamınıza değer veriyoruz. Bu yüzden yaptığımız işte profesyonel olmayı öncelik haline getirdik. Gerek yurtdışından getirdiğimiz son teknoloji tekerlekli sandalye modelleri gerek kendi üretimimiz olan ‘sporcu tekerlekli sandalye’, ‘engelli şarj istasyonu üniteleri’ ve ‘manuel sandalye’ ürünleri ile amacımız hayatınıza dokunmak.

  Firmamızın özverisi ve önceliği, firmamız bünyesinde çalışan tüm personellerin engelli bireyleri anlayabilmelerini sağlamaktır. Profesyonel bir hizmet; profesyonel bir ekibi zorunlu kılar. Gold Medikal olarak yetkin, uzman ve tecrübeli çalışanlarımız ile hızla gelişmek ve yerli üretimi arttırmak için çaba sarf etmekteyiz.

   

  Ailenizin Bir Parçasıyız
  Gold Medikal, 2010 yılında kurulmuş olup bir aile şirketi olarak bugüne kadar sizlere kaliteli medikal ürünleri sunmaktadır. Adım adım büyüyüp gelişirken son teknoloji çözümler ile işinin uzmanı profesyonel uzmanları bir araya getirdik. Türkiye’den yurtdışına doğru uzanan hikayemizde, ailenizin bir parçası olarak hayatınızı güzelleştirmeyi ve size hayatınızda rahatlık sunmayı hedef edindik.

  Misyonumuz
  Gold Medikal olarak önceliğimiz daima insan sağlığıdır. Medikal ürünlerin satışını yapmaya başladığımız ilk andan itibaren çalışma prensibimizi ticari kârın üstünde tutmaktayız. Bu anlamda tüm müşteri temsilcilerimiz müşterilerimizle birebir görüşme sağlamadan önce 3 aylık bir eğitimden geçerler. Bu eğitimlerimizin amacı, tekerlekli sandalye kullanan bireylerin ihtiyaçlarına en uygun medikal ürünlere yönlendirme yapabilmelerini sağlamaktır.

  Firmamızın misyonu, ilerlediğimiz her adımda kendimizi geliştirmek, müşterilerimizin memnuniyetini kazanmak ve yerli üretime yoğunlaşmaktır. Bu anlamda son teknoloji ve en gelişmiş medikal ürünlerin üretimini ve satışını gerçekleştiriyoruz.

  Uygun Fiyat Politikası
  Yaptığımız işe ticaretin ötesinde bakıyor ve değer veriyoruz. Firmamız, müşteri memnuniyetine kâr elde etmekten daha büyük bir önem verir. İşte bu yüzden en kaliteli ürünleri en uygun fiyatlarla buluşturuyoruz. Bunun yanı sıra engelli bireylerin ihtiyaçları ve talepleri değişim gösterir. Yani doğru tekerlekli sandalyeyi seçmek için profesyonel destek almanız çok önemlidir. Unutmayın doğru medikal ürünler, hayat kalitenizi artırırken yaşama bakış açınızı bile etkiler.

  Vizyonumuz
  2010 yılından bu yana en gelişmiş ve son teknoloji medikal ürünleri, yurtdışından ülkemize getiriyor ve kullanıcılarla buluşturuyoruz. Ayrıca Gold Medikal olarak AR-GE çalışmalarına büyük önem veriyoruz. Bünyemizde kurulan AR-GE ekibimiz, üretimi gerçekleştirmeyi hedeflediği yeni medikal ürünlerle sadece Türkiye genelinde satışı değil Dünya çapında satışı hedeflemekteyiz. Böylelikle kaliteli ve son teknoloji medikal ürünlerin satışını yaparak bir Türk firması olarak amacımız yurt dışına açılmaktır. Elbette bu süreçte bağlı kalığımız ilkelerimiz ve prensiplerimiz bizim yolumuzu daima aydınlatmaya devam edecek.

  Profesyonel Hizmetin Temeli Profesyonel Ekip
  Özellikle günümüzde teknolojinin gelişmesine paralel olarak tüm medikal ürünlerin de özellikleri ve avantajları artmıştır. Bu noktada medikal ürünler, geniş bir ağı kapsar. Firmamız, müşterilerle doğru bir iletişim ve müşterileri doğru ürüne yönlendirmek adına müşteri temsilcilerine uzun vadeli eğitimler verir. Bu eğitimlerde; müşteri temsilcilerine ürünlerin teknik özellikleri, kimlerin kullanımı için uygun olduğu, kullanım detayları hakkında bilgi verilmektedir.

  Sonuç olarak müşterilerimizin hayat kalitesini ve sağlığını önceliğimiz haline getirdiğimiz bu yolda, kaliteli medikal ürünleri hizmetinize sunuyoruz.

Bir yorum ekleyin

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir