Sitelerinizi Ekleyin Bizimle Yükselin

Gördüğünüz Rüyalar Ne Anlama Geliyor? Öğrenmenin Vakti Geldi

Rüya.sayfan.net web sitesi 2021 yılında kurulan rüyalar ile ilgili bilgiler sunan web sitesidir.Sitede yer alan içerikler görmüş olduğunuz rüyaların ne anlama geldiği hakkında bilgiler vermektedir.Kullanımı gayet kolay amp tabanlı sistem ile çalışmaktadır.Sitenin üst kısmında alfabetik menü yer alıyor onun hemen altında gördüğünüz rüyayı hızlı bir şekilde aramak için arama kutusu yer alıyor.Dilediğiniz rüyayı yazın ve anlamına anında ulaşın.

http://ruya.sayfan.net/

http://ruya.sayfan.net/sitemap.xml

  • Gönderenin Adı: efe
  • Gönderen URL’si: http://ruya.sayfan.net/
http://ruya.sayfan.net/
http://ruya.sayfan.net/

Rüyada Hastanede Olduğunu Görmek İslami, Dini, Diyanet Yorumu Şu Şekildedir; günahların affedildiğine aynı zamanda alemlerin Rabbi olan Allah’ın merhametine nail olduğunuza işarettir. Hastaneyi güzel ve süslü görmek, halkın işinin yolunda olduğuna, hastaları iyi bir halde görmek, herkesin iyiliğine, hastaları ağır görmek, memleketin ve halkın sıkıntı içinde bulunduğuna işaret eder.Ayrıca rüyada hastanede olduğunu görmek, bazen de kişinin güzel bir ölümle vefat edeceğine ve ahiretinin iyi olacağına delalet eder.

Rüyada İncir Ağacı Görmek İslami, Dini, Diyanet Yorumu Şu Şekildedir; Yaz mevsimlerinin vazgeçilmez bir o kadar vitamin deposu olan incir’i rüyada görmek ne demek? rüya sahibi için çaba, sabır manasına gelmektedir. Rüya sahibi uzun seneler çaba sarf ederek sabırla zenginliğe ulaşacaktır. Kişi fakir olduğu dönemlerde kendisine yardımda bulunan kişileri unutmayacak ve o kişilere yardım edecektir.Rüyada görülen incir rızık ve bereket olarak ifade edilir. İncirin içinde yer alan yüzlerce çekirdekten dolayı bu meyve bolluk bereketi temsil eder. Aynı zamanda yüksek kazanç anlamına da gelmektedir. Rüyayı gören kişi rüyasında incir gördükten sonra çok büyük zahmetlerde bulunmadan bolluk ve bereketli kazançlar elde edecektir.Yaz meyvesi olan incirin eğer mevsimi gelmeden yenildiği görülüyorsa bu rüya sahibi için kıskançlık olarak tabir edilir. İncirin rengi de rüyada farklı yorumlara neden olmaktadır. Sarı renkteki incir hastalığı işaret ederken, siyah renkteki incir üzüntüyü, yeşil renkteki incir ise borç manasına gelir.

Rüyada Telefon Kırılması İslami, Dini, Diyanet Yorumu Şu Şekildedir; rüyada görülen telefon kırılması iyi değildir.Rüyada telefonun kırılması rüya sahibinin çok üzücü bir haber alacağına işaret eder. Bilhassa akrabalar arasında anlaşmazlıklar ile beraber kişinin sevdiği insanla bir takım sorunlar sürtüşmeler yaşayacağı anlamına gelir. Başka rüya alimlerine göre ise rüya sahibinin etrafında yer alan insanlara karşı duyarsız olacağına işaret eder. Genelde telefon haber almak üzerine yorumlandığı için, rüyada telefonun kırılması gelecek olan haberin üzücü olması yada haber hiç gelmemesi şeklinde yorumlanır.

Bir yorum ekleyin

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir