Sitelerinizi Ekleyin Bizimle Yükselin

Güncel Başvuru – Bilgi ve Haber Blogu

Basvurusu.net internet sitesi 2019 yılında başladığı yayın hayatına günümüzde aktif olarak devam etmektedir. İlk olarak  iş başvurusu, burs başvurusu, bayilik başvurusu gibi alanlarda bilgi paylaşımı yapılan sitemizde bu süreçte evde para kazanma, iş fikirleri ve güncel bilgiler hakkında da içerik yayını da yapılmaya başlanmıştır.

  • Gönderenin Adı: Abdullah İnce
  • Gönderenin E-postası: filozofren@gmail.com
  • Gönderen URL’si:
    https://basvurusu.net
    https://basvurusu.net

https://basvurusu.net

havelsan-iş-başvurusu

Havelsan iş başvurusu nasıl yapılır, Havelsan ne iş yapar, Havelsan açık iş pozisyonları nelerdir gibi sorularınıza yazımızda yanıt bulabilirsiniz. Havelsan %98’i Türk Silahlı Kuvvetlerini Güçlendirme Vakfı’na ait bir kuruluştur. Türk Silahlı Kuvvetleri’nin Yazılım Mühendisliği alanındaki ihtiyaçlarının karşılanması için kurulmuş bir teknoloji şirketidir. İşte Havelsan personel alımı hakkında merak ettiğiniz tüm detaylar…

Havelsan İş Başvurusu
Havelsan iş başvurusu için iş ilanları yayınlandı. Havelsan 1982 yılında Türk Silahlı Kuvvetleri için teknoloji üreten bir firmadır. Firma 1985 yılında Yurt dışı ortaklarından tamamen ayrılmıştır, %98’i Türk Silahlı Kuvvetlerini Güçlendirme Vakfına aittir. Haveldan bilişim ve savunma sanayinde adından sıkça söz ettiren lider firmalardan biridir.

Havelsan iş başvurusu yapmak için kariyer sitelerinde şirket tarafından verilen iş ilanlarına başvuru yapmanız gerekmektedir. Yılın belli dönemlerinde farklı pozisyonlara personel alımı yapılmaktadır. Havelsan personel alımı yapılacağında ilanlarla bunu duyurmaktadır. Havelsan resmi internet sitesi üzerinden iş başvurusu yapabilir ve işe alım kriterlerini detaylı olarak inceleyebilirsiniz.

Havelsan Açık İş Pozisyonları
Havelsan açık iş pozisyonları aşağıda yer almaktadır. Diğer iş pozisyonları için Havelsan resmi internet sitesi üzerinden bilgi alabilirsiniz. Havelsan iş başvurusu ve işe alım kriterleri ve tahsil durumu gibi detayları Havelsan internet sitesi üzerinden takip etmek için BURAYA tıklayabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir : Kızılay İş Başvurusu 2021, Çalışma Şartları
Yazılım Mühendisi (İstanbul)
SAP PM Danışmanı (Ankara)
SAP MM Danışmanı (Ankara)

Havelsan İşe Alın Kriterleri
Havelsan Çalışma Şartları Nelerdir ?
Yemek
Servis
Kreş hizmeti: Çocuğu kreşe giden kadın çalışanlara kreş yardımı yapmaktadır.
Sosyal Etkinlikler/Kulüpler: Çalışanlar, ilgi alanları doğrultusunda sosyal aktivitelere katılabilirler.
Havelsan İş Başvurusu Formu
Havelsan iş başvuru formunu doldurduktan sonra eğer gerekli kriterleri karşılıyorsanız firma yetkililer detaylı bir inceleme sonrasında vermiş olduğunuz iletişim bilgileri ile sizinle iletişime geçeceklerdir. Başvuru formunu doldururken vermiş olduğunuz bilgilerin doğruluğuna ve eksik olmadığına emin olmalısınız aksi halde başvurunuz değerlendirmeye alınmayabilir veya kabul edilmeyebilir.

Havelsan İş Başvurusu Formu

 

Abdullah İnce

Bir yorum ekleyin

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir