Sitelerinizi Ekleyin Bizimle Yükselin

Güncel Hukuk Haberlerinin Adresi AdaletMedya.net

Türkiye Cumhuriyeti Anayasası’nın 25’inci maddesine göre: “Herkes, düşünce ve kanaatlerini söz, yazı, resim veya başka yollarla tek başına veya toplu olarak açıklama ve yayma hakkına sahiptir. Bu hürriyet resmî makamların müdahalesi olmaksızın haber veya fikir almak ya da vermek serbestliğini de kapsar. Bu fıkra hükmü, radyo, televizyon, sinema veya benzeri yollarla yapılan yayımların izin sistemine bağlanmasına engel değildir.” hükmünü esas alarak yayın hayatımıza başladık.

 

“Hakim, Savcı, Avukat, Yazı İşleri Müdürü, İcra Müdür ve Yardımcıları, Zabıt Katibi, İcra Katibi, İnfaz Koruma Memurları ve bakanlık bünyesinde çalışan diğer personeller olmak üzere Tüm Adalet Personelini  Buluşturan Yargı Camiası Birlik Platformu” olarak,  ” |  Adalet Medya | ” , Seçkin Yazar Kadrosuyla aktif yayın hayatına başlamış olup, hizmetinize açılmıştır.

Personel Alımları, Hukuk dünyası ve tüm Yargı Camiasına ilişkin en güncel hukuk haberleri, mevzuat, konu, makale, görsel öğe ve içerikleri sizler için derliyoruz.

Adalet Medya’nın hiçbir kurum, kuruluş, topluluk, sendika yada organizasyon ile herhangi bir bağlantısı bulunmamakla birlikte, hiçbir siyasi partiyle de ilişkisi söz konusu değildir.

 

  • Amaç: Sürekli araştıran ve sorgulayan, doğru ve güncel haber nitelikli bilgiler ile kamuoyu oluşturarak farkındalık yaratmak.
  • Vizyon: Okuyucularında sosyal sorumluluk bilinci geliştirerek toplumun olumlu yönde değişimine katkıda bulunmak.
  • Temel değerler: Dürüst, sağduyulu, ilkeli ve sosyal sorumluluklarının bilincinde tarafsız olmaktır.
  • https://www.adaletmedya.net/
  • https://www.adaletmedya.net/
    https://www.adaletmedya.net/

Bir yorum ekleyin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir