Sitelerinizi Ekleyin Bizimle Yükselin

GÜVEN Seyyar Odunlu Taş Fırın İmalatı

GÜVEN köy fırını, etli ekmek fırını, pizza taş fırın, pide taş fırın, lahmacun taş fırın, tüplü taş fırın, taş fırın, odunlu taş fırın, doğalgazlı taş fırın, odunlu doğalgazlı lahmacun pide fırını, doğalgazlı elektrikli lahmacun pide fırını, odunlu taş pi̇de fırını, doğalgazlı taş fırın, elektrikli taş fırın, odunlu taş pi̇de fırını, odunlu gazlı pide fırını imalatı, odunlu ve gazlı taş pide fırını, odunlu ve gazlı taş pide fırını, pide fırını, pide fırını fiyatları, pide lahmacun fırını, pizza, lahmacun ve simit fırını, lahmacun fırını, seyyar portatif, doğalgazlı ve odunlu taş tabanlı fırın, taş lahmacun fırını, taş pizza fırını, taş ekmek fırını, taş börek fırını, odunlu taş pide fırını, odunlu taş lahmacun fırını, odunlu taş pizza fırını, odunlu taş ekmek fırını, odunlu taş börek fırını, Konya taş fırın imalatı, odunlu taş fırın, doğalgazlı taş fırın, elektrikli taş fırın,

  • Gönderenin Adı: Güven ısı
  • Gönderenin E-postası: info@seyyarpidelahmacunfirini.gen.tr
  • Gönderen URL’si: http://www.seyyarpidelahmacunfirini.gen.tr
http://www.seyyarpidelahmacunfirini.gen.tr
http://www.seyyarpidelahmacunfirini.gen.tr

GÜVEN FIRIN SANAYİ; Taş fırın tasarım, imalat ve pazarlama alanında hizmet vermektedir.

Kaliteli malzeme, profesyonel usta işçilik ve ekonomik fiyat politikasıyla imalat yapan firmamız, ürünlerini ülkemizin her bir köeşesine göndermektedir. Taş fırın işi, gerçek manada ustalık gerektirir. Yanlış hesaplama ve yanlış yapılan fırında kaliteli pişirme olmaz. Fırın sizi, pişman eder. Müşterilerinize mahcup eder.

Siz; Siz Olun. Özellikle, işyerinize yaptıracağınız fırını, usta ellere emanet edin. Pişman Olmayın.

Taş fırınlar günümüzde en çok tercih edilen fırınlardır. İstenilen tip, renk, ölçü ve özellikte taş fırınların imalatını yapıyoruz. Oval tip, kare tip, sabit tip, seyyar tip, döküm ayaklı tip ve diğer tiplerde taş fırın imal ediyoruz.

Odun yakıtlı taş fırın, doğalgaz yakıtlı taş fırın, lpg yakıtlı taş fırın, elektrikli taş fırın, hem odunlu hem de doğalgazlı taş fırın, hem doğalgazlı hem de elektrikli taş fırın ve hem odunlu hem de lpg’li taş fırın imalatımız mevcuttur.

Fırınlarda; pide, lahmacun, simit, pizza, börek ve fırın kebap türlerini pişerebilirsiniz. Kaliteli malzeme, usta işçilik ve ekonomik fiyatlı taş fırın talepleriniz için firmamızdan bilgi alabilirsiniz.

 

Bir yorum ekleyin

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir