Sitelerinizi Ekleyin Bizimle Yükselin

Haberler

Dünya dan haberler en yeni ve güncel haberler son dakika haberler magazin haberleri spor haberleri otomobil haberleri rüya tabirleri bitcoin haberleri teknoloji haberleri yaşam haberleri estetik haberleri yemek tarifleri nöbetçi eczaneler canlı TV yayınları sinema fragmanlari p4 p5 oyunları borsa haberleri aradığınız herşey sadece https://www.alem.gen.tr de

 • Gönderenin Adı: Alemhaber
 • Gönderenin E-postası: burasiturkey@gmail.com
 • Gönderen URL’si: https://www.alem.gen.tr
 • Haberler
  Haberler

  Geçtiğimiz gün akıllı telefon pazar paylarını açıklayan Counterpoint, şimdi 2024’ün ilk çeyreğinde en çok satan akıllı telefonları listeledi. Apple ve Samsung arasındaki ezeli rekabetin ilk dört aydaki galibi belli oldu. İşte 2024’ün en çok satan akıllı telefonları.

  Başlıklar [Göster]

  iPhone 15 Pro Max Zirvede!
  2024’ün ilk çeyreğinde en çok satan telefon iPhone 15 Pro Max oldu! Geçtiğimiz gün akıllı telefon pazarının durumunu, markaların pazar paylarını ve ortalama gelirlerini açıklayan Counterpoint, şimdi 2024’ün ilk çeyreğinde en çok satılan akıllı telefonları listeledi. 2023’ün ilk çeyreğinin raporlarını da paylaşan şirket, Apple ve Samsung rekabetinin galibini gözler önüne sürdü.

  Akıllı Telefon Sıralaması
  Akıllı Telefon Sıralaması

  1. iPhone 15 Pro Max
  2. iPhone 15
  3. iPhone 15 Pro
  4. iPhone 14
  5. Galaxy S24 Ultra
  6. Galaxy A15 5G
  7. Galaxy A54
  8. iPhone 15 Plus
  9. Galaxy S24
  10. Galaxy A34
  Apple ve Samsung rekabetinin detaylarına baktığımızda, Apple’ın 2024 yılında satış konusunda üstünlüğünü sürdürdüğünü görmekteyiz. Marka sıralamasında 7 numarada değişiklik olurken, genel olarak beş adet Apple ve beş adet Samsung modelinin listede yer alması dikkat çekiyor.

  Önceki Yıllara Göz Atalım
  Önceki Yıllara Göz Atalım

  2023 ve 2024’ün ilk çeyreğinde en çok satan telefonlar!

  2024: iPhone 15 Pro Max
  2023: iPhone 14
  Geçtiğimiz yılların en çok satan akıllı telefonları arasında Apple ve Samsung modelleri ön plana çıkarken, kullanıcıların tercihleri her yıl değişmeye devam ediyor. Sizce hangi model favoriniz?

 

Bir yorum ekleyin

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir