Sitelerinizi Ekleyin Bizimle Yükselin

halı yıkama firmaları

Halı yıkama denildiğinde KOCAELİ Gebze ilçesinde akla ilk gelen firmalardan birisiyiz.  Müşteri memnuniyeti için uzman ekip kadromuzun deneyimli elemanları  seçerek halıların fabrikamızda temiz, titiz, güvenilir bir şekilde teslim alıp ve teslim edip müşterilerimiz için sürekli bu konuda kaliteli , güvenilir, güler yüzlü firmayız. Gebze halı yıkama firmaları denildiğinde gebze ilçemizin her mahallesinde on yılı aşkın süredir hizmet veren fabrikamız siz değerli müşterilerimiz sayesinde sürekli büyümektedir.

 • Gönderenin Adı: revival
 • Gönderenin E-postası: krn25tk@gmail.com
 • Gönderen URL’si: https://www.civelekhaliyikama.com/
 • https://www.civelekhaliyikama.com/
  https://www.civelekhaliyikama.com/

   

  BİZ KİMİZ?
  Civelek Halı Yıkama olarak Gebze, Darıca, Bayramoğlu, Çayırova, Tavşanlı, Dilovası, Tavşancıl, Şekerpınar, Şifa Mahallesi bölgelerinde yaklaşık 15 yıldır hizmet vermekteyiz.
  Her zaman işimize önem vererek, halılarınız en temiz ve hijyenli bir şekilde siz değerli müşterilerimize %100 memnuniyet garantisi ile teslim ediyoruz. Almış olduğumuz halıları kooperatifimizin bulunduğu büyük halı yıkama fabrikasında el değmeden tamamen hijyenik bir ortamda yıkanmaktadır. Sizde Gebze bölgesinde ve çevre semtlerinde yer alıyorsanız bize ulaşın.
  Bizi diğer firmalardan ayıran en büyük özellik bizler tavsiye yöntemiyle bir şekilde büyümüş bir şirketiz. Bizleri Gebze Halı Yıkama firmaları denilince önde gelen firmalardan biri yapan müşterilerimize teşekkür ederiz.
  %100 Hijyen ile %100 müşteri memnuniyeti !

  Gebze Halı Yıkama Firmaları

  Bilindik olarak dünya devi en başta gelen google ve diğer arama motorlarında Gebze Halı Yıkama Firmaları, Gebze Halı Yıkama gibi kelimelerde Civelek Halı Yıkama firmasını en üst sıralarda görebilirsiniz.

  TADİLAT SONRASI TEMİZLİK
  Hanımların korkulu rüyası tadilat sonrası temizlik. Evinizi güzelleştirirken evde oluşan pisliği ve kirliliği ortadan kaldırmak çok zordur. Bu tip durumlarda biz sizler için devreye giriyoruz. Yaptığımız bütün çalışmalar sonucu eviniz tertemiz şekilde bırakıyoruz. Oluşan tüm aksaklıkları gideriyoruz. Tadilat gerçekten çok zordur ve üstesinden gelebilmek için uzman temizlik ekibi gerekmektedir.

  Tadilat güzel olduğu kadar sonrası temizliği çok zordur. Toz ve kirlilik karşısında özel temizlik ürünlerimiz ile evinizi pırıl pırıl tadilat olmamış bir hale getiriyoruz. Yapılan tadilat büyüklüğü ne olursa olsun oluşan problemleri tek tek çözüyoruz. Temizlik çok önemlidir . Temizliği uzman kişilere teslim ederek siz kahvenizi yudumlarken bizler sizin için evinizi düzenliyoruz. Gebze ‘ de tadilat temizliği olarak 15 yıldır profesyonelce uzman temizlik ekibimiz ile sorunlarınızı gideriyoruz.

  Tadilat sonrası temizlik nasıl yapılmalı ?
  Kesinlikle tadilat sonrası yapılacaklar önceden düzenli bir şekilde belirlenmeli yoksa işin içinden çıkılamaz bir hal almaktadır. Doğru bir şekilde kullanılacak tüm temizlik ürünleri hazır bulundurulmalı. Temizlik yapılmadan önce moloz pisliği çuvallayıp dışarı çıkartılmalıdır. Zemin en az 3 kez sürekli silinmelidir. Çünkü çalışma sonrası çıkacak pislik yüzünden zemine yapışan moloz hemen çıkmayabilir. Bunun için zor olabilecek işlerinizde lütfen uzmanından destek alınız. Gebze Tadilat Temizliği olarak ekibimizle beraber siz tadilat yapın biz temizlik..

Bir yorum ekleyin

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir