Sitelerinizi Ekleyin Bizimle Yükselin

Haspark Kent Mobilyaları Çocuk Oyun Grupları Fitness Aletleri Kamelya Üreticisi

Haspark Kent Mobilyaları, Kamelya, Çocuk Oyun Grupları ve Fitness Aletleri İmalatında tüm Türkiye’de hizmet sunmaktır. Oyun Parkları ve Kent Mobilyalarında uzman olan firmamız her ölçüde Çocuk parkı,Dış ortam fitness aletleri ve kamelya imalatı yapmaktadır.

https://www.nevata.com.tr

https://www.nevata.com.tr
https://www.nevata.com.tr

1960 yılından bu yana gelen imalat sanayi tecrübemizi, HASPARK LTDİ ŞTİ. olarak Temmuz 2007 yılından itibaren Kent Mobilyaları & Çocuk Oyun Grupları alanında sizlere sunmaktan mutluluk duyarız.

Tek bir ürünle başladığımız bu sektördeki üretimimiz, bugün Kent Mobilyaları & Çocuk Oyun Grupları olarak anılan geniş yelpazeye hitap etmektedir. Hızla gelişen yenilikleri takip ederek, siz değerli kullanıcıların ihtiyaç ve isteklerini karşılamak için tecrübeli ve başarıya inançlı kadromuzla hizmetinizdeyiz.

Firmamız genişleyen ürün ağıyla, sağlıklı yaşam, sosyal ilişkilerin gelişimine yönelik 3’lü ve 6’lı komple jimnastik aletleriyle bağımsız engelli vatandaşlarımız, geleceğimiz olan çocuklarımız ve uzun yıllar hep göz ardı edilmiş, ikinci planda kalmış bağımlı engelli yurttaşlarımızın ihtiyaçlarına bir nebzede olsa çözüm bulmayı amaçlamaktadır. Ürünlerimiz tamamıyla kendi entegre fabrikamızda imal edilmektedir. Mamullerimizin üretiminde insan sağlığına ve çevre düzenine özen gösterilmektedir. Siz değerli vatandaşlarımızın beğenisini kazanabilmek ve amaçladığımız gayemize ulaşabilmek dileğiyle. Mutlu, spor dolu günler.

Haspark Nevata Kamelya Kamelya İmalatı Kamelya Fiyatları Çocuk Oyun Grubu Çocuk Oyun Grubu İmalatı Çocuk Oyun Grubu Fiyatları Fitness Aletleri Dış Ortam Fitness Aletleri Dış Mekan Fitness Aletleri

Detay Göster
HASPARK ÇOCUK PARK MALZEMELERİ
Organize Sanayi Bölgesi 20. Cadde No:44
Melikgazi / Kayseri
0352 322 21 44
0352 321 27 75
0535 629 93 63
0352 322 21 45
info@nevata.com.tr
ÜRÜNLER
Engelsiz
Milenyum
Standart
Mini Oyun Grubu Aletleri
Çocuk Oyun Grubu Aletleri
Engelli Oyun Grubu Aletleri
Ekonomik Oyun Grubu Aletleri
Tema Oyun Grubu Aletleri
Oyun Ekipman Aletleri
Fitness Aletleri
Dış Mekan Fitness Aletleri
Dış Mekan Engelli Fitness Aletleri
Kamelya
Piknik Masaları
Banklar
Çöp Kutuları
Spor Aletleri – Spor Sahası
Otobüs Durakları
Tartan Zemin

Bir yorum ekleyin

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkında yorum “Haspark Kent Mobilyaları Çocuk Oyun Grupları Fitness Aletleri Kamelya Üreticisi”