Sitelerinizi Ekleyin Bizimle Yükselin

Hasta Bakıcı Hasta Bakıcısı Yaşlı Bakıcı

Hasta bakıcı, hasta bakıcısı ve yaşlı bakıcı alanlarında personel temini yapan alya izmir danışmanlık alanında profesyonel yardımcılar ile yaşamınızı kolaylaştırmakta.

 • Gönderici Adı: Ferhat Bey
 • Gönderici E-postası: seo@hastabakiciizmir.com
 • Gönderici URL’si: https://www.hastabakiciizmir.com
 • https://www.hastabakiciizmir.com
  https://www.hastabakiciizmir.com

  Hasta Bakıcı İzmir Yaşlı Bakıcı İzmir Hasta Bakıcı Hemşire İzmir

  İzmir hasta bakıcı hasta bakıcı izmir, yaşlı bakıcı izmir ve bir çok alanda personel hizmeti vermektedir. firmamız bünyesinde görev alan tüm bakıcıların Hasta bakımı konusunda tecrübeli isimlerden oluştuğunu bilmenizi isteriz.

  • Gönderenin Adı: İzmir Hasta Bakıcı
  • Gönderenin E-postası: info@izmirhastabakici.com.tr
  • Gönderen URL’si: https://www.izmirhastabakici.com.tr

  ALYA İzmir Danışmanlık Kimdir ?

  ALYA İzmir Danışmanlık | İnsan kaynakları alanında 2009 yılından bu yana İzmir Karşıyaka – Uzman ekip kadromuz ile hizmet vermekteyiz.

  Yaşadığınız tüm mekanlar için yatılı ve gündüzlü kalifiye personel temin eden firmamız, değerli elemanlarımız ve seçkin ailelerimizle var olmaktan gurur duyuyoruz.

  İnsan kaynakları olarak bugün İzmir’de 10.000’den fazla elemanımız ile İzmir’deki en geniş eleman portföyüne sahip firmayız. Görevimiz alanında uzman elemanlarımız ile dürüst, güvenilir, bilinçli bir şekilde siz seçkin ailelerimize kaliteli ve en iyi hizmeti vermektir.

  Vizyomumuz

  İzmir başta olmak üzere tüm Türkiye’ye verdiğimiz hizmette, çalışan ve işveren arasında kurduğumuz köprüde memnuniyet ve güven temel esaslarımızdandır.

  Misyomumuz

  Doğru işe doğru eleman prensibi ile personel temin eden firmamız ile, siz değerli müşterilerimizin hayatlarını kolaylaştırmak için ilke ve prensiplerimizden ödün vermeden 2009 yılından bugüne kadar olduğu gibi sizlerle çalışmaktan mutluluk duyuyoruz.

  HASTA REFAKATÇİ YAŞLI REFAKATÇI İZMİR HASTA BAKICI HASTA BAKICI İZMİR YAŞLI BAKICI İZMİR HASTA BAKICI HEMŞİRE İZMİR İZMİR YAŞLI BAKICI HASTA BAKICI FİRMASI İZMİR HASTA BAKICI ŞİRKETİ İZMİR HASTA BAKICI YAŞLI BAKICI

  Detay Göster
  ALYA İZMİR DANIŞMANLIK İNSAN KAYNAKLARI LTD.ŞTİ
  Merkez: Donanmacı Mah. Yalı Blv. Eren İşhanı No:224 Kat:4 İZMİR / Karşıyaka
  Şube: Konak Alsancak Cumhuriyet Bulvarı Martı Apartmanı No 161 Kat 7 Daire 7 (2. Kordon Dokuz Eylül rektörlük karşısı) Konak/İzmir
  0232 364 12 00
  0507 399 00 35
  0232 364 12 00
  alya-danismanlik@outlook.com
  BAKICI HİZMETLERİMİZ
  Çocuk Bakıcısı
  Temizlik Hizmetleri
  Hasta Bakıcısı
  Yaşlı Bakıcı
  Bebek Bakıcısı

   

  iskur
  Alya İzmir Dan. İnsan Kayn. Değ. Tic. Lt. Şti. Özel İstihdam Bürosu Olarak 15/11/2021-14/11/2024 tarihleri arasında faaliyette bulunmak üzere, Türkiye İş Kurumu tarafından 10.11.2021 tarih ve 1671 sayılı karar uyarınca 1290 nolu belge ile faaliyet göstermektedir. 4904 sayılı kanun uyarınca iş arayanlardan ücret alınmayacak ve menfaat temin edilmeyecektir. Şikayetleriniz için aşağıdaki telefon numaralarına başvurabilirsiniz.
  Türkiye İş Kurumu İzmir İl Müdürlüğü: (0232) 441 11 03
  Türkiye iş Kurumu İzmir Çalışma ve İş Kurumu Konak Hizmet Merkezi : (0 232) 441 10 41

Bir yorum ekleyin

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir