Sitelerinizi Ekleyin Bizimle Yükselin

Hatiip Adak Konya Adak Kurban Adakçı Adaklık Kurban

Hatiip Adak Konya adak kurban akika kurban satışı,konya adak kurban akika kurban satışı,adak fiyatları,adaklık koyun fiyatları, konya adak fiyat,konya adaklık kuzu fiyatları,meram adak kurban akika kurban satışı,selçuklu kurbanlık koyun akika kurban satışı,karatay kurbanlık koyun akika kurban satışı,meram kurbanlık koyun akika kurban satışı, adak kurban, adakcı, akika kurban, adaklık kuzu, adaklık koyun, adak kurban fiyatları, adak kesen yerler, Selçuklu adak akika kurban, karatay adak akika kurban, Meram adak akika kurban, adak kurban akika kurban satışı,konya adak kurban akika kurban satışı, adak

 • Gönderen Adı: Hatipp Hayvancılık
 • Gönderen E-postası: des@konyaadakkurbanakikakurban.name.tr
 • Gönderen URL’si: http://www.konyaadakkurbanakikakurban.name.tr
 • Hatiip Adak Konya Adak Kurban Adakçı Adaklık Kurban
  Hatiip Adak Konya Adak Kurban Adakçı Adaklık Kurban

  HATİİP HAYVANCILIK; Konya’da Uzun Yıllardır Kurbanlık, Adak Kurban, Akika Kurban ve Şükür Kurban Satışı ile Etlik Kuzu Koyun Satışı ve Kesimi Yapmaktadır.

  İsterseniz, Sizin adınıza kurbanınızı makbuz karşılığı istediğiniz Yardım ve Hayır Kuruluşuna Teslim Ediyoruz. Tüm İşlemleri videoya alıp, size iletiyoruz.

  Ev, Restoran, İşyeri ve mangal partilerinizin taze et ihtiyacını karşılıyoruz. Talep edilen kuzuyu kesiyor, işliyor ve ayrı ayrı tabaklıyoruz. İstenilen adrese de teslimatını yapıyoruz. Kesilen kuzuyu işlemek için ayrıca ücret almıyoruz.
  Adaklık Kurban Satış ve Ücretsiz Kesim…

  .

  Ev, Restoran, İşyeri ve mangal partilerinizin taze et ihtiyacını karşılıyoruz. Talep edilen kuzuyu kesiyor, işliyor ve ayrı ayrı tabaklıyoruz. İstenilen adrese de teslimatını yapıyoruz. Kesilen kuzuyu işlemek için ayrıca ücret almıyoruz.

  Hakkımızda
  HATİİP HAYVANCILIK ; Konya’da Uzun Yıllardır Kurbanlık, Adak Kurban, Akika Kurban ve Şükür Kurban Satışı ile Etlik Kuzu Koyun Satışı ve Kesimi Yapmaktadır.

  Güvenilir olma ilkesiyle hareket eden firmamız, bu ilkeyi kurum kültürü haline getirmek amacıyla hizmet kalitesini en üst seviyede tutmaktadır.

  Firmamızı tercih eden, çözüm ortağı olarak gören müşterilerimizin memnuniyetine daima önem vermekteyiz. Bize duyulan bu güvenin karşılığını vermek adına sektördeki küresel gelişmeleri takip edip hayvan yetiştirmekte modern hayvancılık yapmaktayız.

  Günümüzde hayvan yetiştirmek değil, doğal besinlerle eti lezzetli hayvanlar yetiştirmek büyük önem arz etmektedir. Modern hayvancılık çiftliğimizde sağlıklı hayvanlar yetiştiriyoruz.

  Hizmetlerimiz Arasında; Kküçükbaş hayvan yetiştiriciliği, küçükkbaş hayvan satışı, küçükbaş kurban satışı ve kesimi, adaklık koyun ve kuzu satışı ile kesimi, akika kurban koyun ve kuzu satışı ile kesimi, şükür kurban koyun ve kuzu satışı, hedy kurban koyun ve kuzu satışı ile kesimi yer almaktadır.

  Adak ve akika kurban satışı ve ücretiz kesim yapıyoruz. İsterseniz, Sizin adınıza kurbanınızı makbuz karşılığı istediğiniz Yardım ve Hayır Kuruluşuna Teslim Ediyoruz. Tüm İşlemleri videoya alıp, size iletiyoruz.

  Bize Ulaşın
  7/24 Kesintisiz İletişim ve Hizmet
  Telefon
  +90 536 959 05 82
  Whatsapp
  +90 536 959 05 82

  Uzun Yıllardır Adak Kurban, Akika Kurban ve Şükür Kurban Satışı ile Etlik Kuzu Koyun Satışı ve Kesimi Yapmaktayız.

  Hızlı Menü
  Adak Kurban Satışı ve Kurban Kesimi
  Akika Kurban Satışı, Kurban Kesimi
  Etlik Kuzu Koyun Satışı ve Kesimi
  Şükür Kurban Satışı, Kurban Kesimi
  Kurbanlık Satışı, Kurbanlık Kesimi

Bir yorum ekleyin

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkında yorum “Hatiip Adak Konya Adak Kurban Adakçı Adaklık Kurban”