Sitelerinizi Ekleyin Bizimle Yükselin

Havalı Çocuk Oyun Parkları

Şişme oyun parkı büyükten küçüğe eğlenmenin anlamını bilen her çocuk için tercih edilen zıp zıp tarzında bir eğlençe araçıdır. Havalı oyun parkı adından da anlaşılmakta tamamen havayla şişerek üretilen içerisinde hiçbir katı, sert, gaz vb. Cisim dair bulunmayan büyük oyun parklarıdır.Şişme oyun parkı ile ilgili görsellere web sitemizdeki ürünlerimiz sayfasından bakabilirsiniz. Pandemik hijyene dayalı kiralık şişme park fiyatları öğrenebilir sizlerde teknolojik oyun parklarını kiralamak için yedi yirmi dört bize ulaşabilirsiniz..

https://www.havalipark.com/sss/

https://www.havalipark.com/sss/
https://www.havalipark.com/sss/

Her bir oyun parkının başına oluşabilecek kullanıcı güvenliğini sağlayacak, olası riskleri minimalize etmeye çalışan, aşırı hareketlerde bulunan kulanıcıları gerektiğinde oyun alanın içinde oynarken uyarıcak, güvenliğini sağlıcak, ani gelişen hava şartlarında ( rüzgar, yağış gibi ) parkı geçici ve ya tamamen kapatmakla görevli personel sağlamaktayız. Eğer hava rüzgarlıysa rüzgar yönüne göre,rüzgardan en az etkilenecek konumda ve sabitleyici halatlarla yere sabitleriz. Rüzgarın şiddeti aşırı olması dahilinde şöyle ki park geçici olarak rüzgarın makul düzeye inmesini bekler şekilde kapatılır. Personelimiz aksi bir olay gerçekleşmediği sürece bizim şişmeoyun parkına havayı vermeyi sağlayan kompresörlerin yanında bekleyerek park güvenliğini sağlar, ayrıca kompresörlerin havayı çektiği bölme herhangi bir cismin içeriye girmesini engelleyen ızgaralara sahiptir. Herhangi bir şekilde bir çocuğun kolunu ve ya parmağını sokması mümkün değildir. Kompresörler gaz pompalamaz; doğrudan dışarıdan aldığı havayı parkın iç bölümüne sıkıştırarak gönderir.

Herhangi bir yanıcı parlayıcı bir durum sözkonusu olamaz. Zıpzıpı şişiren kompresörlere gerekli enerjiyi sağlamak kiralayıcıya aittir. Biz sadece yanımıza enerjinin alınacağı yer ile parkın kurulduğu yer arasındaki mesafede makaralı kablo getirmekteyiz. Makaralı kablolarımızda herhangi bir ek ya da kabloda risk oluşturacak bir yıpranma bulunmaz. Şişme oyun alanının içinde,kullanıcılara zarar verecek sağlık sorunu oluştaracak sertlik ve keskinlikte herhangi bir malzeme bulunmamaktadır. Oyun alanın içinde direk herhangi bir çarpışmadan kaynaklı yaralanmalar bizim mesuliyet alanımıza girmez. Bizler sadece bu riskleri barındıran kişilere gerekli uyarı yapmakta eğer bu uyarılara rağmen devam edilmesi dahilinde park dışına çıkartmaktayız. Lakin buna rağmen oluşabilecek üzücü durumlar için yanımızda içinde soğutucu spreyinde bulunduğu küçük bir ilkyardım seti getirmekteyiz. Nihayetinde bize emanetler.

Uyarı prosedürümüz : Risk oluşturacak çocuk sözle uyarılır. Buna rağmen devam etmesi halinde parktan dışarıya çıkarılır bir kez daha uyarılır, 10 dakika kadar bekletilip tekrar oynamasına izin verilir.Tekrar yine yapıyorsa ebeveyinleriyle bu durum paylaşılır ve ya bir kez daha şans verilir ya da ailesi gözetiminde çıkartılır. Aile yok ya da bizi dikkate almıyorsa bu durum kiralamayı yapan kişiyle bu durum paylaşılır. Bizim uyarılarımıza rağmen oynamasına ısrar edilirse, bu süreç videoyla belgelenir ve oluşacak sorunlarda mesuliyet kabul edilmez.

Kiralama süresi maksimum 6 saattir. Altı saat üstü kiralamalarda kiralama bedeli 6’ya bölünüp her bir saatte ekstra ücretlendirme yapılır.Şişme oyun alanının kiralanacağı, önceden belirlenen gün için kiralama bedelinin yarısı kadar kapora alınır. Kapora alınmadan kiralama hizmeti sunmamaktayız. Oyun parkı kiralamanın yapılacağı gün herhangi bir olumsuz hava şartlarından kaynaklı (sağnak yağış gibi) kurulum yapılamama durumunda kapora geri iade edilmez. Fakat kurulumun yapılmasına uygun bir tarihe erteleme yapılır. Erteleme yapılması mümkün olmayan organizasyonlarda kapora bedeli başka bir kiralama durumunda kullanılabilir.

 

Bir yorum ekleyin

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir