Sitelerinizi Ekleyin Bizimle Yükselin

Hayallerine ulaşmak için girişimci ol.

Farmasi sana satın alırken tasarruf edebileceğin, satarken kazanç elde edebileceğin veya kendi ekibini kurarak daha çok kazanabileceğin, harika bir iş fırsatı sunuyor.

  • Gönderici Adı: tavussem
  • Gönderici E-postası: neset57@gmail.com
  • Gönderici URL’si: http://www.tavussem.com/
http://www.tavussem.com/
http://www.tavussem.com/

FARMASİ ÜYE TEMSİLCİ WEB SİTESİDİR.
– Üyelik Tamamen Ücretsiz

– İlk Alışverişte %75 İndirim

– Alışveriş Yaptıkça Hediyeler

– Başkasını Üye Yap Para Kazan

DAHA FAZLA BİLGİ İÇİN
Bizi Sosyal Medya’da Takip Edin!

GİRİŞİMCİ OL
Farmasi sana satın alırken tasarruf edebileceğin, satarken kazanç elde edebileceğin veya kendi ekibini kurarak daha çok kazanabileceğin, harika bir iş fırsatı sunuyor. Farmasi dünyasında seni neler bekliyor merak ediyorsan hemen tıkla!Farmasi Hakkında
Farmasi, sağlıklı ve kaliteli geniş ürün portföyü ve kazançlı iş fırsatı ile herkesin hayatına ve hayallerine dokunabilen bir markadır. İnsanların özellikle kadınların hayallerinden ilham alarak geliştirilen ürünler ve kazançlı iş modeli ile insanlara kendi potansiyel ve güzelliklerini keşfedebilecek essiz bir fırsat sunuyor. Farmasi ve Dr. Cevdet Tuna markaları tüm ürünler, Farmasi laboratuvarlarında, insan sağlığını koruyan, en yüksek kalite standartlarında ve çevre dostu yöntemlerle üretiliyor. Bağımsız uluslararası firmalar tarafından verilen sertifikalar da formüllerin güvenilirliğini tescil ediyor. Farmasi, zengin ürün çeşitliliğiyle her zevke ve ihtiyaca yönelik makyaj, cilt bakım, saç bakım, kişisel bakım, parfüm, gıda takviyesi, Dr. Cevdet Tuna’dan özel formüllü doğal bileşen kullanılan ürünler ve Mr. Wipes markalı ev temizlik ürünleriyle ürün gamını her geçen gün genişleterek tüketici ihtiyaçlarına çözüm buluyor. Günümüzde 2 bini aşkın ürün çeşidiyle hizmet veren Farmasi, ürünlerini İstanbul Ömerli’de bulunan 100.000 m² büyüklüğü olan ve yıllık 500 milyon üretim kapasitesi bulunan tesisinde üretiyor. Sektördeki teknolojik gündemleri yakından takip eden Farmasi, üretim tesisinde son teknoloji dijital makinaları kullanıyor.

Bir yorum ekleyin

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir