Sitelerinizi Ekleyin Bizimle Yükselin

Hayata Renk Katan Site

 

Merhaba sevgili okurlarım. Yepyeni bir yazı dizisi ile yine sizinle birlikte olmanın mutluluğunu yaşıyorum. Bu yazı dizimde sizlere güzel bir sitenin tanıtımını yapacağım. Site bir Güncel Blog Sitesi‘dir. Sitede şiir, blog, sinema, anı ve kitap kategorileri yer alır.

Sitenin sinema bölümünde hayatınıza renk katacak, sizi duygulandıracak, hayata bakış açınızı değiştirecek güne damgasını vurmuş sinema filmlerini bulabilirsiniz. Sinema filmi, indirme linki, filmin konusu ve neden tavsiye edildiği gibi bilgiler bu bölümde yer alacak.

Sitenin blog bölümünde eğitime dair önemli notlar bulabilirsiniz. Çocuk eğitimi ve terbiyesi konusunda güzel paylaşımlar yer alır. Bu bölüm 10 yıldır öğretmenlik yapan 2 çocuk babası bir müdür yardımcısı tarafından hazırlandı. Bu bölümde yer alan bilgiler bizzat kişinin kendi deneyim ve gözlemlerine aittir. Her insan bir hazinedir. Olaylara bir de bu eğitimci babanın bakış açısıyla bakmak eminim size çok şey kazandıracaktır.

Sitenin anılar bölümünde öğretmenimizin başından geçen ilginç olayları kendi ağzından anlatımı ile bulacaksınız. Ağaca kedi çıktı, itfaiye onu kurtardı şeklinde gereksiz bilgilerden ziyade yüzünüzde tebessüm ettirecek, biraz komik, biraz tiraji komik olayları bu bölümde bulabilirsiniz.

Sitenin şiir bölümünde usta şairlerden yüreğinize dokunacak en güzel şiirler yer alır. Şiir tutkunuz varsa bu köşeyi çok beğeneceksiniz. Bu köşede güzel şiirler bulabilirsiniz. Milli duygularınızı perçinleyecek, sevgiliye iletebileceğiniz duygusal aşk şiirlerini bulabilirsiniz.

Sitenin kitap bölümünde kitap tavsiyeleri yer alır. Herkesin bildiği klasik kitaplardan ziyade adı sanı duyulmamış kitaplar tanıtılır. Her kitabı bu köşede tanıtmıyoruz. Milyonlarca kitap içinden size okunmaya değer, size artı değer katacak, ufkunuzu geliştirecek kitapları seçmeye özen gösterdik. Bir başka yazı dizisinde görüşmek üzere hoşça kalın.

Makale Yazarı: Emrah Berber

Bir yorum ekleyin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir