Sitelerinizi Ekleyin Bizimle Yükselin

Hesaphizmeti

Hesaphizmeti, online oyunlarla ilgili her türlü dijital ürünü, uygun fiyatlar ile sizlere ulaştırma hedefiyle kurulmuş oyun,dijital ürün platformudur.

Hesaphizmeti müşterilerin istek ve ihtiyaçlarına en kaliteli ve en ucuz fiyattan hizmet vermeyi öncelikli hedef olarak belirlemiştir.
Hesaphizmeti.com üzerinden satın alabiliceğiniz başlıca ürünler hesap,karakter,item,skin ,hediye kartları,yazılımlar,oyun anahtarları,koçluk hizmetleridir.
Hesaphizmeti Anlık olarak müşterinin geri dönüş alabildiği, güvenilir ve en önemlisi de müşteri memnuniyetini önemseyen bir satış platformudur.
Hesaphizmeti.com olarak siz müşterilerimiz için dijital bir pazar alanı oluşturduk.
Hesaphizmeti üyeliğini tamamen ücretsiz olarak sizlere sunmuş bulunmaktayız.
Ücretsiz üyeliğinizi tamamladığınızda pazar alanımızı dilediğiniz alış işlemlerinizde kullanabilirsiniz.

 • Gönderen Adı: enes yıldırım
 • Gönderen E-postası: raynnerino@gmail.com
 • Gönderen URL’si: https://hesaphizmeti.com/
 • http://hesapla.cf
  http://hesapla.cf

  Pubg Random Hesap Nedir?
  2018 yılından bu yana Pubg mobile oyuncu kitlesini daha fazla artırarak oyuncuların vazgeçemedikleri, bağımlısı oldukları oyun haline gelmiştir. Battle Royale oyunlarından biri olan Pubg mobile Steam versiyonu ve diğer birçok versiyonu geçerek global çapta en fazla oynanma rekoru kırarak büyük bir başarı elde etmiştir. Pubg Mobile Random hesap ise Pubg mobile oyunlarının en çok rağbet gören ve satın alınan hesaplarındandır. Oyuna henüz kayıt olmamışsanız Pubg mobile random hesap sahibi olarak hemen oyuna katılmanız mümkündür. Hazır olarak alacağınız paketi satın alarak tüm bilgileri sonradan değiştirebiliyorsunuz.

  Pubg Random Hesap Nereden Alabilirim?
  Hem ucuz hem güvenilir bir Pubg mobile random hesabı satın almak istediğinizde güvenli E-ticaret sitelerinden satın alabilirsiniz. Oyuna yeni başlayanlar için oldukça başarılı olan bu hesaplar henüz oyuna başlamadan kaliteli bir hesap olma şansı vardır. Tek yapmanız gereken tüm bilgileri kabul edip üzerinize alarak sonradan bilgilerinizi kendinize göre düzenleyebiliyorsunuz. Twitter, Facebook, Gmail gibi rastgele girilmiş ve Pubg mobile oynanmış sosyal hesapların bilgilerini üzerinize alarak giriş yapar ve oyuna devam edersiniz.

  Yeni çıkan Pubg mobile random hesapları tam kalite garantisi veremese de oyuna yeni başlayanların zamanla oyuna yön verebilecekleri kullanışlı ve kolaylık sağlayan hesaplardır. Ucuz olması nedeni ile de oyun severlerin tercih ettiği bir hesap çeşididir.

  396107 wallpaper, pubg, mobile, season 18, royale pass, 4k, hd – Rare Gallery HD Wallpapers
  Pubg Random Hesap Kaç TL?
  Pubg mobile Android ve İOS telefonlar için hazırlanan yeni versiyonları ile sürekli güncellenerek oyuncuların heyecanlı vakit geçirmeleri için 7’den 70’e kadar herkesin oynadığı ve bağımlısı olduğu global çaplı bir sanal gerçeklik oyunudur. Oyunda hayatta kalmak için verilen tüm mücadeleler, tüm giysi, silah, takım, aksesuar seçenekleri ile her seviyesini heyecanla oynayabileceğiniz muhteşem bir oyundur.

  Pubg random Pubg hesap oyuna yeni başlayanlar için hazırlanmış hesaplardır. Fiyatları satıcıların tercihlerine göre değişse de çok pahalı olmayan kullanışlı hesaplar olarak oyuncuların kendilerini daha rahat geliştirmelerine olanak sağlar. Pubg mobile random hesaplardan sahip olduğunuzda bilgileri üzerinize alarak kendi bilgilerinizle düzenleyebilir ve en güncel Pubg oyununa hemen başlayabilirsiniz.

Bir yorum ekleyin

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir