Sitelerinizi Ekleyin Bizimle Yükselin

Hilalsan Makina

1984 yılında kurulan HİLALSAN, manuel sac makasları ile başladığı üretime, bu gün Hidrolik Kombine Makaslar, Hidrolik Presler, Redüktörlü Giyotin Makaslar, CNC Hidrolik Giyotin Makaslar ve CNC Hidrolik Abkant Presler ile devam etmektedir.

 • Gönderen Adı: Hilalsan Makina
 • Gönderen E-postası: hilalsan@protonmail.com
 • Gönderen URL’si: https://www.hilalsan.com.tr
 • Hilalsan Makina
  Hilalsan Makina

  Hakkımızda
  ANASAYFAKURUMSALHakkımızda
  HİLALSAN Makina Endüstriyel ve Ticaret Limited Şirketi

  1984 yılında kurulan HİLALSAN, manuel sac makasları ile başladığı üretime, bu gün Hidrolik Kombine Makaslar, Hidrolik Presler, Redüktörlü Giyotin Makaslar, CNC Hidrolik Giyotin Makaslar ve CNC Hidrolik Abkant Presler ile devam etmektedir

  Kuruluşumuzun temelinde yer alan en önemli varlığımız olan hayal gücü ve bu hayallere hayat veren yüksek özgüvenimiz ile Türkiye için çalışıyor, katma değer üretiyor, global bir şirket olma hedefi yle ilerliyoruz.

  Müşterilerimiz için değer oluşturmak, beklentilerine kalite ve istikrarla karşılık vermek ilk önceliğimizdir.

  Müşterilerimize performansı yüksek makinalar sunabilmek için bilgisayar destekli tasarım programları sayesinde ileri teknoloji ile donatılmış üretim hatlarında, kaliteli ve yüksek hassasiyetli olarak imalatımızı gerçekleştirmekteyiz.

  Kuruluşumuzdan bu güne kadar ana hedefimiz; yatırımcı ve sanayiciye hassas kaliteli makinalar yapmak, satış sonrası güvenilir hizmet vermek ve kaliteyi en uygun fi yata sunmaktır.

  Hedeflerimize ulaşmamızın en büyük teminatı ürün ve hizmet kalitemizin olduğunun farkındayız. Ürünlerimize sahip çıkmak ve satış sonrasında da müşterilerimizin yanında olmak görevimizdir. Tüm ürün ve hizmetlerimizi, müşterilerimizle uzun vadeli bir ilişki oluşturmak temelinde şekillendiriyoruz.

  Firmamız dünya pazarlarında ‘’HİLALSAN’’ markası ile hizmet vermekte olup bugün beş kıtaya ulaşmış, müşterilerine vermiş olduğu güven ve potansiyelini her geçen gün daha da artırmaktadır. Hilalsan Makina, genç ve dinamik kadrosu ile geçmişte olduğu gibi gelecekte de birçok başarıya imza atmayı hedef seçmiştir.

  Firmamızın kilometre taşlarını ziyaret ediniz >

  Kalite, güven, istikrar için HİLALSAN

   

Bir yorum ekleyin

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir