Sitelerinizi Ekleyin Bizimle Yükselin

HİMAK Kalorifer Kazanı İmalatı

HİMAK Kalorifer kazanı, merkezi kalorifer kazanı, kömürlü kalorifer kazanı, otomatik stokerli kalorifer kazanı, manuel kalorifer kazanı, elle atmalı kalorifer kazanı, kalorifer kazanı fiyatları, otomatik kalorifer kazanı fiyatları, kat kalorifer kazanı, pelet kalorifer kazanı, merkezi kalorifer kazanı, kat kalorifer kazanı, merkezi kalorifer kazanı, otomatik yüklemeli kalorifer kazanı, kömürlü kat kaloriferi, stokerli kömürlü kat kaloriferi, stokerli kalorifer kazanı, kömürlü kazan,

 • Gönderenin Adı: Himak Kazan
 • Gönderenin E-postası: inf@himakkaloriferkazani.com.tr
 • Gönderen URL’si: http://www.himakkaloriferkazani.com.tr
 • HİMAK Kalorifer Kazanı İmalatı
  HİMAK Kalorifer Kazanı İmalatı

  Firma Profili

  2000 yılında Konya’da kurulmuş olan firmamız toplam 3000 M2 alanda son teknoloji makinelerle üretim yapmaktadır.

  Yıllık 3000 adet değişik ölçülerde kazan kapasitesiyle faaliyet göstermekteyiz. Sanayi tesisleri ve meskenlere ısınmaya yönelik veya endüstriyel diğer amaçlarda kullanılan kömürlü ve katı yakıtlı kalorifer kazanları üretmekteyiz.

  Ürünlerimizde 2006 yılından beri CE belgesi mevcuttur. Üretim aşamasında sektörde 1, Sınıf olarak bilinen Ereğli Demir Çelik 1 7MN4, ST372, Hll saçları işlenmekte ve ürünlerde A1 kalitede malzemeler kullanılmaktadır.

  Gerilim giderme tavından geçirilmiş nolmalize kazan borusu kullanılan ürünlerimizde üretilmiş mamullerin tümü uzman ekibimiz tarafından çeşitli testlerden geçerek satışa sunulmaktadır.

  2018 yılı itibariyle yeni nesil katı yakıt kazanı olan pelet yakıtlı şömine tipi ısıtma sistemlerininde üretimine başladık. Yaygın servis ağımızın olması, satış sonrası hizmetlerin aksamaması ve müşteri memnuniyetinin en yüksek oranda olması için tüm gayretimizi sarf ederek uzman kadromuz, servislerimiz ve bayilerce müşterilerimize en iyi hizmet sunmaya devam etmekteyiz.

   

  İletişim Talep
  Telefon : 0 332 321 70 79

  Telefon : 0 532 667 09 89

  WhatsApp : 0 532 667 09 89

  Hızlı Menü
  KALORİFER KAZANLARI

  E-KATALOG

  MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  Copyright © HİMAK KALORİFER KAZANLARI Tüm Hakları Saklıdır.
  kalorifer kazanı, stokerli kalorifer kazanı, kömürlü kazan, merkezi kalorifer kazanı, kömürlü kalorifer kazanı, otomatik stokerli kalorifer kazanı

Bir yorum ekleyin

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir