Sitelerinizi Ekleyin Bizimle Yükselin

Hira Baby – Bebek Masajı & Hidroterapi ve SPA Merkezi

Hira Baby Spa Merkezi ile bebeklerinizin gelişim ve öğrenme çağı yeni bir boyut kazanıyor. Akdeniz bölgesinin ünlü bebek hemşiresi Tuğçe Hıra, Hatay Payas bölgesindeki şubesinde bebeklerinizin eğlenceli bir şekilde büyümesi ve gelişimini destekleyen uygulamalar arasında en öne çıkan bebek masajı uygulamalarında oldukça profesyonel bir yaklaşım sergiliyor.

Bebeklerin fiziksel, bilişsel, sosyal ve duygusal gelişimine olumlu etkisi tüm dünyada kabul gören bebek masajı merkezleri Avusturya, Brezilya ve Almanya gibi ülkelerde oldukça yaygın. Bebekler için masaj tekniklerini sadece bir öneri olmaktan öteye taşıyarak, Hatay Payas‘ta hizmete dönüştüren bebek hemşiresi Tuğçe Hıra, 2023 itibariyle faaliyete geçirdiği Hira Baby Hidroterapi ve SPA Merkezini, siz değerli anne babaların ziyaretine sunuyor.

Bebek masajı merkezimizde alanında uzman kişilerden hizmet almanız mümkün. Hatay bebek masajı merkezimiz, 0-5 yaş aralığındaki bebekleri ve çocukların, aktiviteler gerçekleştirmek isteyen ve bebekleri için hem gelişim destekleyici hem de hijyenik bir uygulama arayan aileleri dünya standartlarında uygulamalarla buluşturuyor.

Hizmetlerimizden bazıları;

  • Bebek SPA
  • Bebek Masajı
  • Süt Banyosu
  • Floating & Hidroterapi
  • Konsept Fotoğraf Çekimi
  • Bebekler İçin Sağlıklı Giyim Ürünleri

Aile katılımı çok yüksek! Tüm anneler ayrıcalıklı!
Hira Baby SPA merkezimizdeki uygulamalar sırasında bebeklere anne ve baba, hatta büyük anne ve dedeler de eşlik edebiliyor. Hira Baby SPA kurucusu hemşire Tuğçe Hıra, bebeklerin suda geçirdiği zamana babaların, büyük anne ve dedelerin ilgisinin oldukça fazla olduğuna değinerek, “Anneler bebekleri ile çokça vakit geçirme imkanına sahip, ancak babalar ve yakınlar çoğu zaman bebekle vakit geçirme imkanı bulamıyor. Bu noktada merkezimizde sunulan hizmetler aile aktivitesi olması yönüyle oldukça kıymetli.” dedi.

Tüm aile bireylerinin katılımına açık olan bebek masaj merkezi, Hatay ilinin Payas ilçesi başta olmak üzere tüm ilçelerinde bebek bakımının çok büyük bir kısmını üstlenen anneler hem ailece zaman geçirmenin keyfini çıkarıyor, hem de sadece onlara özel gerçekleştirilen el masajı ile anne olmanın ayrıcalığını yaşıyor.

Konfor ve sağlığı aynı anda isteyen anne babalar!
Bebeğim sağlıklı büyüsün, gelişimini çok güzel tamamlasın, hem de konforu bozulmasın diyorsanız, sizleri Hira Baby Bebek Masajı & Hidroterapi ve SPA Merkezimizde ağırlamaktan mutluluk duyarız. Peki merkezlerimizde sizleri neler bekliyor?

Sizin için hemen cevaplayalım;
Bebek hemşiresi Tuğçe Hıra liderliğinde, SPA salonumuzda bebekleriniz için onlara özel hazırlanan küvetler ve jakuzilerimizin içerisinde spa, masaj ve hidroterapinin keyfini çıkarıyorlar. Spa sadece eğlenmeleri için değil, sağlıklı gelişmeleri için de önemli bir rol oynuyor. Bebek masaj seansları ile bebekleriniz rahatlıyor ve huzurla uykuya dalarak sağlıklı ve nitelikli büyümesi hedefleniyor…

Merak ettiğiniz tüm sorularınız, seanslarımız ve randevu almak için bizlerle telefonumuzu arayarak iletişime geçebilir, mail atabilirsiniz.

Akdeniz Bölgesinin en büyük Bebek Masajı & Hidroterapi ve SPA Merkezi Hira Baby

Hira Baby - Bebek Masajı & Hidroterapi ve SPA Merkezi
Hira Baby – Bebek Masajı & Hidroterapi ve SPA Merkezi

Bir yorum ekleyin

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir