Sitelerinizi Ekleyin Bizimle Yükselin

Hostingtry Ucuz Domain Vps-Vds Tüm Web Tasarimlari

Hosting Domain radyo vps ve vds tüm web hizmetleri

https://www.hostingtry.com

irc hosting,ircd hosting,irc shell,ircd shell,web hosting,web reseller,web bayi hosting,radyo hosting,vds,vps,dedicated,sunucu,sınırsız web hosting,alan adı kaydı,domain kayıt,sunucu kiralama,kiralık sunucu,SSL Sertifikası,web tasarim,google reklam

Hostingtry 2021 yılında bireysel olarak hosting, domain, irc, radyo ve web tasarim hizmeti vermeye basladi. Türk insaninin hosting alaninda yasadigi sorunlarin farkinda olan fimalarimiz müsterilerine hak ettikleri hizmet kalitesine uygun fiyat garantisiyle ulasmalarini saglamayi prensip edinmislerdir..

Hostingtry”den alacaginiz hizmetin tam tanimini yaparak olusabilecek yanlis anlasilmalari sifir’a indirir.. Ayrica firmamiz daha sonra paket içeriginde belirtilmemis hiçbir limit getirmeyecegini taahhüt eder.. Böylece sitenizin aldiginiz paket dahilinde sürekli erisilebilir olacagindan emin olursunuz..

Gerçek 7 gün 24 saat teknik destek ve mesai saatleri içerisinde satis destegi ile firmamiz her türlü sorununuzu tahmin bile edemeyeceginiz sürelerde çözüme ulastirir.. Teknik destek departmanimiza email, telefon ve msn üzerinden ulasabilir; sorununuza en kisa sürede çözümü güler yüzlü personelimiz sayesinde alirsiniz.. Firmamiz personeli host destegi disinda size site kurulumu ve yönetimi hakkinda gerekli öneri ve destegi saglayacaklardir..
================================================================

MİSYONUMUZ
Müşterilerimizin satın aldıkları ürün ve hizmetleri en kolay ve en verimli şekilde kullanmalarını sağlamak. Herhangi bir sorunla karşılaştıklarında daima kendilerine yardımcı olmaktan çekinmeyen teknik destek elemanlarıyla sorunlarını en hızlı şekilde çözüme ulaştırmak. Daima hızlı, kesintisiz, güvenli internet bağlantısı ve hizmetleri sunmak.

Hedeflerimiz :

Üstün çaba ve gayretlerle Türkiye’de ve Dünyada İnternet konusunda en iyiler arasında yer almak,
Amatör ruh ile yazılmış olan İnternet üzerinde online çalışabilecek portal ve diğer web siteleri için destek hizmeti vermek.
4/5/2007 TARİH VE 5651 SAYILI İnternet ortamında yapılan yayınların düzenlenmesi ve bu yayınlar yoluyla işlenen suçlarla mücadele edilmesi hakkında kanun ile 24/10/2007 TARİH VE 26680 SAYILI resmi gazetede yayımlanan telekomünikasyon kurumu tarafından erişim sağlayıcı ve yer sağlayıcılara faaliyet belgesi verilmesine ilişkin usul ve esaslar hakkında yönetmeliğe istinaden tüm yer sağlayıcılara (hosting firmalarına) yer sağlayıcı faaliyet belgesi alma zorunluluğu getirilmiştir. Resmi olmayan ve yer sağlayıcı faaliyet belgesi olmaksızın hizmet veren yer sağlayıcılara (hosting firmalarına) cezai işlem uygulanmakta ve serverlarına erişim telekomünikasyon kurumu tarafından engellenmektedir.

Eğer herhangi bir kişi yada firmanın size sunduğu faaliyet belgesinin gerçekliği hakkında şüpheniz varsa lütfen http://faaliyet.tib.gov.tr/yetbel/iletisimi.htm adresinden Telekomünikasyon kurumu ile iletişime geçerek belgenin gerçekliğini doğrulayın.

:: TELEKOMÜNİKASYON KURUMU TARAFINDAN FİRMAMIZA VERİLEN FAALİYET BELGESİ ::

Bir yorum ekleyin

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir