Sitelerinizi Ekleyin Bizimle Yükselin

Hurdacı Hurda

Hurdacı firmamız Hurdacı Hurda, hurda alımı yapmakta ve hurdalarınızı geri dönüşüme göndermektedir. Elinizde bulunan hurdaları satmak için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

 • Gönderenin Adı: Metin
 • Gönderenin E-postası: info@hurdacihurda.com
 • Gönderen URL’si: https://hurdacihurda.com/
 • https://hurdacihurda.com/
  https://hurdacihurda.com/

  Bakır Filmaşin Hurdası
  Bakır Filmaşin Hurdası Alan Hurdacı
  Günümüzde oldukça yaygın bir kullanıma sahip olan bakir filmaşin genellikle kaplamalı, çıplak ve izole gibi birçok kablo üretiminde kullanılmaktadır. Bakır filmaşin hurdası ise bu kabloların kullanılmaz halidir. Oldukça değerli olan bakır filmaşin hurdası piyasada iyi para etmektedir. Eğer bakır filmaşin hurdanız varsa güvenilir bir firma ile iletişime geçmelisiniz. Bakır filmaşin genellikle bakır tel ve bakır kesitli boruyu kapsamaktadır. Geri dönüşüme gönderilen hurda listesinin başında gelmektedir. Piyasadaki talep doğrultusunda bir çok firma hizmet vermektedir. Türkiye’de bakır filmaşin hurdası bakımından büyük bir pazara sahiptir. Bakır filmaşin hurdası alan hurdacı bulmak için internet sitesi üzerinden detaylı bilgi alabilirsiniz.

  Bakır Filmaşin Hurdası Fiyatı
  Birbirinden farklı alan da kullanılmasından dolayı ülkemizde hurdası da çok fazladır. Bu yüzden oldukça iyi bir fiyat aralığına sahiptir. Elindeki bakır filmaşin hurdası için firmalardan fiyat alabilirsiniz. Oldukça yüksek fiyattan alınarak geri dönüşüme gönderilmektedir. Bakırın kilosu 2021 yılında 110 TL olarak satın alınmaktadır. Bundan dolayı bakır filmaşin hurdası da iyi para etmektedir.

  Demir Alan Hurdacı – Bakır

Bir yorum ekleyin

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir