Sitelerinizi Ekleyin Bizimle Yükselin

İkinci El Eşya Alanlar

İkinci El & Spot Eşya için doğru çözümler. Firmamız bu bilginin ışığında yaşam alanlarınızın ihtiyacları ve istanbul’da spot ikinci el eşya ararken herkesin aradığı ama bulamadığı özel ve kaliteli eşyaları size uygun ve kolay ulaştırmak için kuruldu.

Maryab Spot Eşya olarak İstanbul merkez ilçeleri başta olmak üzere çevre illerden ikinci el eşya alımı ve satımı gerçekleştirmekteyiz. Firmamız müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaktadır.  ikinci el eşya , ikinci el eşya alanlar, ikinci el eşya alım satım, İkinci el temiz komple ev eşyası, ikinci el beyaz eşya, büro mobilyaları, klima, 2. el televizyon TV, ikinci el temiz buzdolabı, çamaşır makinası, bulaşık makinesi, derin dondurucu, ikinci el şofben, elektirkli süpürge, baza, yatak odası, dolap, koltuk takımı, masa ve tüm 2. el eşyalarda alım satım gerçekleştirmekteyiz.

 • Gönderenin Adı: Halil Örskıran
 • Gönderenin E-postası: maryabspot@gmail.com
 • Gönderen URL’si: https://www.maryabspot.com
 • https://www.maryabspot.com
  https://www.maryabspot.com

  TELEFON: 05526500138
  BİZ KİMİZ?
  İkinci El & Spot Eşya için doğru çözümler. Firmamız bu bilginin ışığında yaşam alanlarınızın ihtiyacları ve istanbul’da spot ikinci el eşya ararken herkesin aradığı ama bulamadığı özel ve kaliteli eşyaları size uygun ve kolay ulaştırmak için kuruldu.

  Maryab Spot Eşya olarak İstanbul merkez ilçeleri başta olmak üzere çevre illerden ikinci el eşya alımı ve satımı gerçekleştirmekteyiz. Firmamız müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaktadır. ikinci el eşya , ikinci el eşya alanlar, ikinci el eşya alım satım, İkinci el temiz komple ev eşyası, ikinci el beyaz eşya, büro mobilyaları, klima, 2. el televizyon TV, ikinci el temiz buzdolabı, çamaşır makinası, bulaşık makinesi, derin dondurucu, ikinci el şofben, elektirkli süpürge, baza, yatak odası, dolap, koltuk takımı, masa ve tüm 2. el eşyalarda alım satım gerçekleştirmekteyiz.Hakkımızda
  Firmamız uzun yıllardır ikinci el eşya ve antika sektöründe alım, satım hizmeti vermektedir. İstanbul içi tüm adreslere ve aynı zamanda komşu illere de ikinci el eşya ve antika hizmeti vermektedir. Geçmişten bugüne teknoloji ile beraber kullandığımız eşyalar ve araç gereçlerimiz de değişiyor. Biz sizlere kullanmadığınız veya ihtiyaç fazlası ürünlerinizi elinizden çıkartmanız için yardımcı oluyoruz. Eşyalarınızı atmak yerine nakite çevirebilir ve değerlendirebilirsiniz. İkinci el eşya sektöründe de bir çok deneyime sahip olduğumuzu rahatlıkla söyleyebiliriz. Sektöre atılım yaptığımız andan itibaren bir çok tecrübe ve işlerimiz ile ilgili anı biriktirdik. Bu birikimleri de sizler ile paylaşıyor hem elinizdeki ürün hakkında fikir sahibi olmanızı sağlıyoruz hemde eşyalarınızı değerinden aşağı fiyata vermenize engel oluyoruz. Bizlere ikinci el spot eşya satmak istediğinizi web sitemiz üzerinden, iletişim bilgilerimizden veya WhatsApp hattımızdan bildirebilirsiniz. Ürünlerinizin fotoğraflarını bize gönderirsiniz bizde en kısa sürede sizlere fiyat veririz. Anlaşmamız halinde kapınıza kadar gelir eşyalarınızı teslim alır paranızı taktim ederiz. Alımda veya Satış ta kesinlikle nakliye hizmeti talep etmemekteyiz. Web sitemizden bir ürün beğenirseniz yine aynı şekilde iletişim bilgilerimizi kullanarak bizimle irtibat kurabilirsiniz. Satın alacağınız ürünün fiyatı ne olursa olsun adetine ve fiyatına bakmaksızın eve teslim gerçekleştiririz.

Bir yorum ekleyin

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir