Sitelerinizi Ekleyin Bizimle Yükselin

İkinci el eşya alanlar

İstanbul ikinci el beyaz eşya alanlar olarak sıfır ve ikinci el beyaz eşya alım satım hizmeti sunuyoruz. Satmak istediğiniz ikinci el buzdolabı, ikinci el çamaşır makinesi, ikinci el televizyon, ikinci el bulaşık makinesi gibi ürünleri 7/24 adresinizden yüksek fiyat garantisi ile aynı gün alınmaktadır.

Emek Spot Ürünleri olarak, ikinci el eşya alım satım işlemleriniz için profesyonel çözümlemeler üretmek üzere çalışmalarımızı sürdürüyoruz. İkinci el eşya alanlar hizmetlerimizi, Avrupa Yakası’nın tamamına vermekteyiz. Kaliteli hizmeti kurumsal çözümler üreterek sizlere sunuyoruz. Emek Spot firmamızdan alacağınız en iyi fiyat fiyat tekliflerine ek olarak, ücretsiz nakliyat ve nakit ödeme, eft ve havale fırsatı da bulunuyor. Beyaz eşya, mobilya ve televizyon kategorilerinde ev eşyası satışı yapmak için WhatsApp üzerinden bize ulaşabilirsiniz. İkinci el eşya alanlar ile aynı gün adresinizden ücretsiz nakliye fırsatı kazanın.

Çözüm Ortağınız
Satmak istediğiniz tüm ev eşyalarınıza kurumsal çözümler sunar.

En iyi fiyat garantisi ile alım yapıyoruz.

Zahmetsiz bir şekilde ev eşyalarınızı aynı gün içerisinde alımını yapıyoruz.

Ücretsiz nakliye ve taşıma hizmeti.

Emek spot ailesi olarak hertürlü beyaz eşya, mobilya, klasik mobilya, buzdolabı, çamaşır makinesi, televizyon, kurutma makinesi, klima, antika eşya, gümüş objeler gibi eşyalarınızı alıyoruz.
Çalışma Sistemimiz
WhatsApp’tan Fotoğraf Gönderin?
Ücretsiz Nakliye Ve Taşıma

Bir yorum ekleyin

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir