Sitelerinizi Ekleyin Bizimle Yükselin

Ilgın Haber

Konya ve Ilgın hakkında en güncel haberler.

IlgınTv Ilgın’ı ilgilendiren haberleri, teknoloji alanındaki ve bunların yanında spor alanındaki gelişmeleri de içinde barındırır.

Genel itibariyle ilgi çeken haberlerden oluşan site dövizdeki son
gelişmeleri Canlı Altın Kurları’nın yanı sıra Anlık Kripto Para verilerinide anlık olarak okuyucularına yansıtmaktadır.

İlk olarak 10 yıl önce yazılarını yazmaya başlayan site ziyaretçilerine ve üyelerine geniş yelpazede bir habercilik yapar.

Güncel haberlerden resimlere, iş ilanlarından spor ve sağlık haberlerine kadar bir çok alanda habercilik yapmakta olan IlgınTv ilgi çeken ve gündemde çok bahsedilen olayları da video haber olarak sizlere aktarmaktadır.

IlgınTv’ye kolayca üye olabilirsiniz. Sadece mail adresi ve isimle üye olabildiğiniz gibi Google ve Facebook profilleriniz ile de üyelik oluşturabilirsiniz.

Üye girişi yaptığınızda ise yayınlanan haberlere tepki verebilir, yorum yapabilir ve siz de yeni içerikler ekleyebilirsiniz.

Yazdığınız yazılar, ücretsiz ilanlar, Dükkan tanıtımı, Resimler, Durum Paylaşımı yapabilir Haberler ile beğeni toplayabilir ve takipçi kazanabilirsiniz.

Üyelik panelinizde bulunan sosyal medya kısımlarınıza kullanmakta olduğunuz hesapları, instagram, facebook, twitter ve benzeri, yazabilir ve bunları okuyucularınızla, profilinize girenlerle de paylaşabilirsiniz. Site içi arama yapabilir ve dilediğiniz haberleri okuyabilirsiniz.

Konya’nın bir ilçesi olan ve yaklaşık elli beş bin nüfusa sahip olan
Ilgın kaplıcaları Mevlana ile de anılmakta ve Ilgın ilçesinin de önemini arttırmaktadır.

Ilgın haberleri ve Ilgın ile bilgilere ulaşabileceğiniz genel bir haber sitesi olan IlgınTv siz okuyucularını anbean bilgilendirmeyi kendine vizyon belirlemiştir.

Bir yorum ekleyin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir