Sitelerinizi Ekleyin Bizimle Yükselin

INAN Edremit zeytin budama Gübreleme ilaçlama

INAN; Edremit zeytin budama, zeytin gübreleme, zeytin ilaçlama, Edremit zeytin budamacı, Edremit zeytin budama firması, Edremit zeytin budaması yapanlar, Edremit zeytin ağacı budaması, zeytin gübreleme, zeytin ilaçlama, zeytin budaması yaptırmak istiyorum, zeytinlik tel örgü, zeytinlik ot temizliği, zeytinlik tel çit, zeytinlik gübreleme, zeytinlik ilaçlama, zeytinlik bakımı, zeytinlik budaması yapanlar, zeytinlik budama firması, zeytinlik gübreleme firması, zeytinlik ilaçlama firması, zeytin bakımı, zeytin ağacı budama,4

 • Gönderenin Adı: inan Zeytin
 • Gönderenin E-postası: info@edremitzeytinbudama.name.tr
 • Gönderen URL’si: http://www.edremitzeytinbudama.name.tr
 • http://www.edremitzeytinbudama.name.tr
  http://www.edremitzeytinbudama.name.tr

  İNAN ZEYTİNCİLİK ; Edremit’te zeytin yetiştiriciliği, zeytin ve zeytinyağı pazarlama alanında faaliyet göstermektedir.

   

  Edremit’te zeytinliği olan fakat şehir dışında veya ülke dışında ikamet eden zeytinlik sahiplerinin ağaç bakımları, gübreleme ve ilaçlama gibi faaliyetleri yürütmemiz için gelen talepler doğrultusunda, zeytinliklere bakım hizmeti vermeye başladık.

   

  Bu hizmeti vermek için profesyonel bir ekip oluşturduk. Kendi zeytinliğimize nasıl bir bakım yapıyorsak, aynı hizmeti talep eden zeytinlik sahiplerinin ağaçlarına da aynı şekilde bakım hizmeti veriyoruz.

   

  Bakım hizmetimiz ilk baharda ağaçların budanmasıyla başlamaktadır. Ağaçları budamanın yanında ağaç diplerinden çıkan filizleri kesiyor ve temizliyoruz. Ağaçlara gübreleme yapıyoruz. Yabani otları temizliyoruz. Ağaçları ilaçlıyoruz. Sulama imkanı var ise, sulama yapıyoruz.

   

  Zeytinlik çevresinde herhangi bir koruma veya çit sistemi yok ise, zeytinlik çevresine tel örgü montaj işlerini de gerçekleştiriyoruz.

   

  Güvenilir olma ilkesiyle hizmet veriyor, bu düsturumuzdan asla taviz vermiyoruz.

   

Bir yorum ekleyin

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir