Sitelerinizi Ekleyin Bizimle Yükselin

İndir İşte

Bizler bilgisayar ve internet dünyasını uzun zamandır takip ediyor ve çok seviyoruz. 4 kişilik bilgisayar programcısı editör kadromuz ile sizlere geniş bir program arşivi sunmak için bu siteyi kurduk. Sitemizde Microsoft Windows ve Google Android işletim sistemleri için araçlar, ticari ve ofis, internet, eğitim, güvenlik, grafik ve multimedya kategorilerinde binbir çeşit yazılımların tanıtımına yer vereceğiz. Yayınlayacağımız uygulamaları öncelikle virüs taramasından geçirip güvenli olduğundan emin olduktan sonra sizlere sunacağız. Sitemizde tamamen yasal yazılımların tanıtımı yer almakla birlikte keygen, serial ve crack tarzı içerikler asla bulunmayacaktır. Elimizden geldiğince bilgisayar programları ve akıllı telefon uygulamaları ile ilgili sorunların çözümlerine de sitemizde yer vermeyi amaçlıyoruz. Zamanla editör kadromuzu genişletmek ve Türkiye ‘nin en büyük yazılım sitesi olmayı amaçlıyoruz. İndir İşte

https://www.indiriste.com/
https://www.indiriste.com/

Herkese Merhaba!

Bizler bilgisayar ve internet dünyasını uzun zamandır takip ediyor ve çok seviyoruz. 4 kişilik bilgisayar programcısı editör kadromuz ile sizlere geniş bir program arşivi sunmak için bu siteyi kurduk. Sitemizde Microsoft Windows ve Google Android işletim sistemleri için araçlar, ticari ve ofis, internet, eğitim, güvenlik, grafik ve multimedya kategorilerinde binbir çeşit yazılımların tanıtımına yer vereceğiz. Yayınlayacağımız uygulamaları öncelikle virüs taramasından geçirip güvenli olduğundan emin olduktan sonra sizlere sunacağız. Sitemizde tamamen yasal yazılımların tanıtımı yer almakla birlikte keygen, serial ve crack tarzı içerikler asla bulunmayacaktır. Elimizden geldiğince bilgisayar programları ve akıllı telefon uygulamaları ile ilgili sorunların çözümlerine de sitemizde yer vermeyi amaçlıyoruz. Zamanla editör kadromuzu genişletmek ve Türkiye ‘nin en büyük yazılım sitesi olmayı amaçlıyoruz.

Misyonumuz
Windows ve Android tabanlı yazılım üreten tüm üreticilerin uygulamalarını sitemizde en ince hatlarıyla tanıtarak kaliteli içerikler üretmek.

Vizyonumuz
İnternet kullanıcılarına yasal yazılımları en güvenli biçimde sunarak Türkiye ‘nin en geniş içerikli yazılım indirme sitesi olmak.

Kalite Politikamız;
-Güvenli yazılımlar sunmak
-Ziyaretçi memnuniyeti
-Bilgilendirici içerikler üretmek
-Sitemizi sürekli güncel tutmak
-Ziyaretçi talepleri doğrultusunda sitemizi geliştirmek

 

Bir yorum ekleyin

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir