Sitelerinizi Ekleyin Bizimle Yükselin

İndirim Kodu, Kupon ve Kampanyalar

Türkiye’nin kaliteli indirim kodu, hediye çeki, kuponları ve kampanyalarının yer aldığı ücretsiz fırsat sitesi. Türkiye’de bulunan en popüler alışveriş sitelerinde geçerli onlarca indirim kodu. Hediye çekleri her gün güncellenmektedir.

 • Gönderen Adı: serhat
 • Gönderen E-postası: jayasuriyah@gmail.com
 • Gönderen URL’si: https://indirim.in/
 • Şuan bulunduğunuz site olan “indirim.in” isminden de anlaşıldığı üzere indirimli alışveriş yapmanızı sağlayan aracı bir platformdur. Türkiye’nin ve dünyanın önde gelen markalarıyla iş birliği yaparak onlara müşteri kazandırırken aynı zamanda siz internet üzerinden alışveriş yapan müşterilere de almak istediği markanın ürünlerini en cazip indirimlerle almanız için indirim kodu, indirim kuponu, promosyon kodu ve indirim kampanyaları sunar. Böylece hem alıcı hem satıcı kazanır. Bu süreçte bizler sadece köprü görevi görürüz. Örneğin 100 TL değerinde bir ürünü 80 TL’ye almak size de cazip gelmiyor mu? İşte sizlere sunduğumuz indirim kodu kuponlarıyla bunu hatta daha fazlasını kazandırıyoruz. Sizlerin ise tek yapması gereken, beğendiğiniz markanın bizler aracılığıyla sizlere sunmuş olduğu indirim promosyonlarından birini seçerek kullanmak kalıyor. Sloganımız olan “İndirim.in Kodu Burada” işte tam olarak bunu kastediyor.İndirim Kodu Burada
  İndirim KoduBuraya kadar geldiyseniz sizinde indirime ihtiyacınız var demektir! İndirim kuponu mu arıyorsunuz ? O zaman doğru adrestesiniz. Sizler için her gün yeni indirim kodu veren online alışveriş mağazalarını tarayarak güncel bir şekilde indirim kampanyalarını burada sunuyoruz. Bir birinden kaliteli ve popüler markaların indirim kodu kuponlarını tek çatı altında birleştirerek, hesaplı alışveriş yapmanıza olanak sağlıyoruz. Tamamen ücretsiz olarak sunmuş olduğumuz bu hizmetten yararlanmak için hiç bir şey yapmanıza gerek yok. Size sadece istediğiniz mağazanın indirim sayfasına giderek, bir birinden cazip indirim kuponu yada indirim kampanyalarından birini seçip, indirim.in keyfini yaşamak kalıyor.

  Kupon Kodu Nedir?
  Kupon, kısaca bir mal veya hizmet alırken indirim uygulayan bir tür hediye çekleridir. İnternet alışverişlerinde çek yerine İndirim Kodu denmektedir. Fakat daha geniş kapsamlı bakılırsa kuponlar gazete, dergi televizyon yayınları kupon zarfları gibi bir çok yöntemle dağıtılmaktadır. Tam bu noktada değinmek gerekirse bizim amacımızda sizlere, dağınık olarak bir çok yerde bulunan yada bulunamayan kupon kodu promosyonlarını tek bir çatı altında toplayarak ulaştırmaktır. Aslında daha eskiye gidersek kuponların yüzyıla yakın bir geçmişi vardır. Büyük baba ve annelerinize “Kupon Nedir?” diye sorsanız sizlere muhtemelen gazete ve dergilerden keserek toplayıp karşılığında halı, ev eşyası veya giyim tarzı şeyler kazandıkları şeyler olduğunu söyleyeceklerdir. Sitemizin logosunda bulunan “MAKAS” işte tam bu yüzden kupon kodu kesmenin doğasına uygun olsun diye tercih edilmiştir.

  İndirim Kodu Nasıl Kullanılır?
  İndirim kodu nasıl kullanılır diye merak edenler ve endişelenenler hiç merak etmesin, çünkü bunların kullanımı oldukça kolaydır. Birçok kişi fiziksel mağazalarda görmeye alışkın olmadığı ve e-ticaretteki büyüme sayesinde de hayatının her geçen günün de daha fazla yer kaplamaya başlayan indirim kodları ve online alışveriş ile karşı karşıya. On binlerce alışveriş tutkunlarından birisiyseniz sizde indirim kodlarından yararlanmak istiyorsanız öncelikli olarak kampanyaya dahil olan ürünleri satın almalısınız. Kampanyalar genellikle belli ürünleri kapsar bu sebeple de indirim kodları her ürün üzerinde indirim sağlamaz. Alışverişinizi bu doğrultuda yaptıktan sonra sepetinize gitmelisiniz. Sepetim sayfasında genellikle “indirim kodu”, “indirim kuponu”, “indirim kuponu gir” ve benzeri şekillerde alanlar bulunur. Bu alanlara elinizde olan indirim kodunu girmeli ve “ekle” ya da “kullan” şekilde olan butona tıklamasınız. Bu işlemin ardından indirim tutarı sepetin genel toplamını hemen düşürecektir.

  İndirim kodlarından faydalanmak için genellikle markaların web sitelerinden alışveriş yapabilir veya varsa telefon uygulamalarını da kullanabilirsiniz. Son olarak indirim kodunuzu girerken kesinlikle doğru şekilde girmelisiniz, aksi taktirde kod çalışmayacak ve indirim gerçekleşmeyecektir. Bunun yerine kod geçersiz uyarısını alırsınız.

  İndirim Kodu Nasıl Alınır
  İndirim kodu nasıl alınır indirim kodu nasıl kullanılır birçok kişi merak etmekte. Bu durum aslında oldukça normal. Alışveriş denilince birçok kişi için sular durur. Çünkü alışveriş yapmaktan hiç kuşkusuz birçoğumuz eminiz ki bir hayli zevk alıyoruz. Ama konu indirimli alışveriş olduğunda bu durum çok daha tatmin edicidir. Bu nedenle de indirim kodları ve indirim kuponları nasıl alınmakta, bunlar nasıl kullanılıyor oldukça sorgulanan konulardır.

  Markala her yıl belli dönemlerde kampanyalar düzenlemekte ve kampanyalar doğrultusunda da müşterilerine çeşitli fırsatlar sunmaktadır. Özellikle büyük markalar bu kampanya ve fırsatları sık sık tekrarlamaktadır. Özel günler, sezon sonları, outlet ürünler ve daha nice indirim zamanlarında indirim kodları ve indirim kuponları da yerlerini alıyor. Yazımızın devamında indirim kodları ve indirim kuponlarına dair tüm detaylı bilgileri vereceğiz.

  İndirim Kuponu Nedir?
  İndirim kuponu nedir sık sık sorgulanmakta olan bir konudur. Kısaca açıklamamız gerekirse indirim kuponu, bir markanın belirli kurallar ve koşullar çerçevesinde sunmuş olduğu ek indirimlerdir. Bu kuponun kullanılması için ise genellikle belirlenen bir tutar vardır, bu tutarın üzerinde alışveriş yapmanız ve sepetinize de seçili olan ürünleri eklemelisiniz. Veya indirimden yararlanmak için bazen tek yapmanız gereken şey belirlenmiş olan banka kartları ile alışveriş yapmak olabilir.

  Markaların sunmuş oldukları indirim kodları ve indirim kuponları, genellikle sadece online alışverişlerde geçerli olacak şekilde tanımlanmaktadır. Bu yüzden fiziksel olan mağazalarda söz konusu olan bu kampanyalardan yararlanmak mümkün olmaz.Hakkımızda
  Hakkımızda söyleyeceklerimiz şöyledir; indirim.in kullanıcılarımızdan hiç bir karşılık beklemeksizin online alışveriş mağazalarının genel olarak yada bizim aracılığımızla özel olarak sunduğu indirim kampanyalarını, indirim kuponu kodlarını ve indirim fırsatlarını güncel olarak sizlerle paylaşan bir web sitesidir. 2019 yıllı itibariyle hayata geçirdiğimiz indirim.in siz değerli kullanıcılarımız için sürekli çalışan bir grup insandan oluşmaktadır. Birlikte çalıştığımız markalarla güncel olarak indirim kodu kuponları ve indirim kampanyalarını gayretle sizlere sunmaya her gün devam edeceğiz. Nede olsa bir ürünü daha ucuza almak varken neden daha fazla ödeyesiniz? O yüzden bizleri takip etmenizi öneririz. Çünkü İndirim.in Kodu Burada!

  Sadece alışveriş yapan internet müşterilerinin değil, ayrıca büyük küçük e-ticaret sitesi sahibi herkesin satışlarını artırmaları adına onlar için kupon kodlarını ve kampanyalarını sitemizde paylaşıyoruz. Anlayacağınız üzere indirim.in hem satıcı hem alıcı için bir avantaj köprüsü görevi görmektedir. Her iki tarafı da mutlu edebilmek bizim açımızdan yapılabilecek en güzel şeydir.

  Kim Bu İndirim.in Arkasındakiler?
  İndirim.in sitesinde sizler için çalışan insanlardan kısaca bahsetmek gerekirse özetleyelim. 3 kadın 2 erkekten meydana gelmekteyiz. Ekibin bir çoğu sizlere sunmak adına sürekli alışveriş siteleri ile iletişim halinde en güncel indirimleri sunmanın yanı sıra en çok miktarda indirim kodu koparma peşinde. Mağazalarla görüşerek bizlere özel indirim kodu, indirim kuponu, hediye çeki, promosyon kampanyalarını mümkün olan en iyi şekilde sizlere sunmaya çalışıyoruz. Geriye kalanlar ise site tasarımı ve geliştirilmesi, reklam, tanıtım ve sosyal medya ile bu indirim kodu kuponlarını ve promosyon kampanyalarını elinden geldiğince çok kişiye duyurmak için canla başla koşturuyor.

   

  Ayrıca indirim.in hakkında hazırlamış olduğumuz video tanıtımda merak edenler için yaptığımız işi özetliyor.

Bir yorum ekleyin

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir