Sitelerinizi Ekleyin Bizimle Yükselin

İnternet Hizmetleri ComTR Hazır Web Siteleri

Öncelikli olarak, hazır web sitesi paketleri satmakla beraber web tasarım hizmetleri, domain ve hosting satış hizmetleri sunmaktayız. 1999 Yılından bu yana özel projeleriniz için e-ticaret sitesi kurulumu, destek ve yönetim danışmanlık hizmetleri de vermekteyiz.

Bunların yanı sıra internet reklam hizmetleri, reklam danışmanlık hizmetleri de sunarak müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda çözümler üretiyoruz. Kurumsal çözümler olarak özel yazılım ve kodlama hizmetlerimizle tüm projelerinizi hayata geçirebiliriz.

 • Gönderenin Adı: Burak Demir
 • Gönderenin E-postası: posta@internethizmetleri.com.tr
 • Gönderen URL’si: https://www.internethizmetleri.com.tr
 • https://www.internethizmetleri.com.tr
  https://www.internethizmetleri.com.tr

  1999 Yılında küçük bir arkadaş grubu ile küçük çapta ve amatör olarak web tasarımı işleri ile uğraşmaya başladık. Zaman içerisinde kendimizi mümkün olduğunca geliştirmeye çalıştık ve internet dünyasındaki yeniliklere ayak uydurmaya gayret ettik. Bu süre zarfında web tasarımı, bilgisayar satışı, domain ve hosting satışı, programlama, yazılım geliştirme ve e-ticaret sitesi yöneticiliği gibi bilişim sektörünün farklı alanlarında; farklı firma ünvanları ile sektörde faaliyetimize devam ettik.

  2004 Yılından itibaren Hosting, Programcılık ve Web Tasarımı konularına daha fazla yoğunlaşarak sektörde bu şekilde yerimizi almaya karar verdik. 2004 Yılında gerekli altyapı çalışmalarını tamamlayarak Pipes Online İnternet Hizmetleri`ni kurduk.

  2004`den bu güne kadromuzu genişleterek ve altyapımızı sürekli yenileyerek internet dünyasındaki yeniliklerin takipçisi olduk. Özellikle 2010 yılından itibaren E-Ticaret siteleri üzerine çalışmalarımızı yoğunlaştırdık. 2013`de OnlineTicaretPaketi.Com adresi ile yolumuza devam etme kararı aldık.

  Firmamız 2016 yılından itibaren tüm hizmetlerini yeni markası olan internethizmetleri.com.tr çatısı altında birleştirerek faaliyetlerini bu marka ile sürdürme kararı almıştır.

  Firmamız “T.C. Telekomünikasyon Kurumu – Yer Sağlayıcılığı Yetki Belgesi” sahibidir. Firmamız “Telekomünikasyon İletişim Başkanlığı – Yer Sağlayıcıları Listesinde, Ticari Amaçlı Hosting Hizmeti Verenler” listesinde yer almakta ve gerekli bildirimleri kanunun gereğince düzenli olarak yapmaktadır.

  Yer Sağlayıcı Kaydımız

Bir yorum ekleyin

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir