Sitelerinizi Ekleyin Bizimle Yükselin

İPTV Server Uygun Fiyatlı Kaliteli Hizmet

Günümüzde TV izlemek için bile malum platformlara yüklüparalar ödemek zorunda kalıyorsunuz… Düşünsenize Süper lig maçları için ayrı, Şampiyonlar Lig’i için ayrı, Avrupa maçları için ayrı, Cinema ve Belgesel, v.s kanalları için ayrı ayrı para ödemenizi istiyorlar… Birde bu yetmezmiş gibi taahhüt verip imza attıysanız nikahınız hayırlı olsun… İşte burada iptv server devreye giriyor. Ve size, bu bütün platformların ve daha fazlasının içinde bulunduğu bir paket sunuyor. Ve sadece ayda VİPİPTVTR’DE 30 TL gibi komik rakamlara sahip oluyorsunuz…

iptv hd server ile Profesyonel UltraHD+ Kalitesinde Kesintisiz en iyi iptv server Yayın Keyfini yaşayın. 2600+ HD kanalımız ile bol kategorilerle Spor, belgesel, sinema, eğlence, müzik, çocuk, bilim, teknoloji, yetişkin ve Vod filmler ile 5 yıldır sizlere hizmet veriyoruz.

Uygun fiyat garantisi ile İnternet baglantısının oldugu her an iPTV ‘yi her yerden izleyebilirsiniz. iptv Yayınlarımızı dilediğinizce keyfini çıkarabilmeniz için 7/24 saat yayın akışı sağlıyoruz.

Herhangibir sorununuzda Uzman ekibimizle 7/24 soru ve sorunlarınıza çözüm buluyoruz.

Ödemeleriniz Havale – EFT, Kredi Kartı ve Paypal’la ödeme imkanı sunuyor ve ödeme sonrası kısa sürede kurulum yapılarak teslim ediyoruz

Hayla sorunlu iPTV hizmeti mi alıyorsunuz? Bizimle irtibata geçmek için Whatsapp veya Canlı Destek sayfamızdan İRTİBAT’a geçebilirsiniz.

https://www.vpiptvserver.com
https://www.vpiptvserver.com
 • Gönderenin Adı: ahmet
 • Gönderen URL’si: https://www.vpiptvserver.com
 • İpTv Satış

  İpTv satın almak için vpiptvserver.com sitesi üzerinden 1, 2, 3, 6, 12 ve 15 aydan oluşan paket seçeneklerinden size en uygun olanı tercih edebilirsiniz. Son derece uygun fiyatlarla sunulan bu paketler ile tüm süreç boyunca teknik ve profesyonel destek avantajı ile dünya ile bağlantı interent televizyonculuğu üzerinde kurulabilmektedir.

   

  İpTv Hizmetleri

  İpTv hizmetleri ile elde edilebilecek en temel avantaj şüphesiz tek bir paket ile pek çok farklı türden kanal ve içeriğe ulaşım sağlanmasıdır. Aynı zamanda bir diğer avantaj da sistemin pek çok farklı cihaza uygun olması, yani telefon yad a tablet gibi akıllı cihazlardan televizyon ve bilgisayarlara kadar pek çok araç ile sisteme erişim sağlanabiliyor olmasıdır. Üstelik İpTv kurulum işlemleri de son derece basittir.

  İpTv hizmetleri izlenebilecek kanallar ya da ulaşılabilecek içerikler şu şekildedir:

  Belgesel kanalları ve belgesel yayınları
  Spor müsabakaları ve spor kanalları
  Dizi filmler ve uzun metrajlı filmler
  Haber kanalları ve ajans kanalları
  Yetişkinler için özel olarak içerik üreten kanallar
  Ulusal radyo kanalları ve ulusal televizyon kanalları
  Gibi pek çok farklı içerik ve kanala erişim sağlam

IPTV Sunucu ‘muz yapılandırılırken gerekli tüm güvenlik tedbirlerini aldık. Belirli aralıklarla güvenlik ve dayanıklıık testlerini gerçekleştiriyoruz. IPTV ve güvenlik konusunda uzmanlaşmış ekibimiz ile her zaman en iyiyi hedefliyoruz. Kaliteli ve sorunsuz IPTV, hizmetlerimiz ile emin adımlarla büyüyoruz IPTV hizmetinizin kurulumunda ve yaşadığınız sorunlarda teknik servisimizden ÜCRETSİZ faydalanabilirsiniz. Size en kısa sürede destek vereceğiz.. Daha önce düşünülmemiş yapılarla ve yenilikçi ekibimiz ile IPTV sisteminde yeni bir çağ açıyoruz. Yeni yatırımlarla, kanal sayımız gün geçtikçe artıyor. Kanallar kendi sunucularımızda ENCODE edildiğinden; GECİKME yok denecek kadar azdır.

FULL HD Yayın
Yayınlarımız 1920*1080 gerçek kalitesinde olup korunmaktadır.

Kesintisiz Yayın
Piyasanın en geniş kanalalrımızla 7/24 saat yayın akışı sağlıyoruz

Donma Yok
Gelişmiş alt yapı ve sunucular ile sorun yaşatmıyoruz.

Müşteri Memnuniyeti
Kaliteli, kesintisiz hizmet ve fiyat ile mutlu müşteriler

Bir yorum ekleyin

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir