Sitelerinizi Ekleyin Bizimle Yükselin

İrc’nin Yeni Forumu MircForum

IRC ve mIRC Dünyası’na yeni bir bakış açısı getirmek için kurulmuş irc forumu ve genel forum sitesidir.

Yazılarımıza hep, Merhaba değerli IRC Forum kullanıcıları, diyerekten başlardık. Ama artık o forum öldü gitti..

Neyse o makaleyi daha sonra yayımlayacağım burada. Bugünkü konumuz, IRC Forum alemine yeni giriş yapmış olan ve hızlı çıkışa geçmiş olan MircForum.Org‘dur. Kısa süre önce IRC’nin gündemini belirleyen forum, olarak yayına geçti ve çok iyi bir gidişat yakaladı. Kullanıcılarına eğitimli yetkililer tarafından IRC Forum IRCForumlari IRC Forumlar ve Google kelimeleri alanlarında, büyük destek sağladı. Dış bağlantıları henüz tam gelişmemiş olan MircForum.Org Zamanla Sizlerin Desteği İle iyi yerlere gelecektir. Fakat geniş olarak başlatılan çalışmalarda kendi alanındaki kelimelerde (IRC Forum, IRCForum, IRC Forumlar, IRCForumları gibi) kelimelerde ilk sayfayı alacaktır yakın zamanda.

irc forumları, irc forum, irc forumu, ircforum
https://www.forumirc.com/

Bugünlük makalemizde çok geniş tanıtıma girmeyeceğim. Daha sonraki seferlerde hepsinden tek tek bahsedeceğim. Markalaşma halinde olan https://www.forumirc.com/ diyor ki; Bekleyin bizi, IRCForum alemi; geliyoruzz!!!

İnsanlar yıllardır sohbet siteleri ile sürekli olarak ilgilenmekte olup bu sitelerde ise belli bir arkadaşlık çevresi elde edebilmektedir. Bu tarz sitelerin temelinde ise internetin ilk zamanlarından beri büyük mecralardan ve araştırmalardan aşina olduğumuz irc sistemi yatmaktadır.

IRC sistemi ile birlikte dileyen herkes gönül rahatlığıyla kendi sohbet , muhabbet , chat sitesini kurabilmektedir. Bu sitelerle alakalı konular , tanıtımlar için ise irc forum dediğimiz yapılar kullanılmaktadır. Bu tarz forumlar içerisinde çeşitli scripting dersleri , site tanıtımları , yardımlaşmalar kolaylıkla yapılabilmektedir.

Yıllardır durulmayan aksine günden güne gelişen bu furya ile birlikte siz de yeni dostluklar edinebilir , yeni insanlar tanıyabilirsiniz.

 

IRC Forum, IRCForum, IRC Forumlar, IRCForumları
IRC Forum, IRCForum, IRC Forumlar, IRCForumları

Bir yorum ekleyin

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

44 yorum “İrc’nin Yeni Forumu MircForum”