Sitelerinizi Ekleyin Bizimle Yükselin

Işık Konya alüminyum döküm Bronz Sarı Döküm

Işık ; Konya fason sarı döküm, fason pirinç döküm, bronz döküm firması, sarı döküm firması, pirinç döküm firması, bronz döküm, sarı döküm, pirinç döküm, fason alüminyum dökümcü, fason alüminyum döküm firmaları, alüminyum kalıp döküm, alüminyum dökümcü, parlak alüminyum döküm, alüminyum döküm dişli, alüminyum döküm otomotiv mobilya parçası, alüminyum döküm makina parçası, alüminyum döküm elektrik parçası, döküm volant, döküm direksiyon, alüminyum döküm zirai alet parçaları, alüminyum döküm kampana burç, alüminyum döküm volant muhafazası, yağ karteri, alüminyum döküm şanzuman muhafazası, alüminyum döküm vana pompa, alüminyum döküm fırın hamur makinası parçaları, alüminyum döküm, fason alüminyum döküm, alüminyum kum döküm, kum kalıba alüminyum döküm, Fason bronz döküm,

 • Gönderici Adı: Işık Döküm
 • Gönderici E-postası: inf@isikdokum.com.tr
 • Gönderici URL’si: http://www.isikdokum.com.tr
 • http://www.isikdokum.com.tr
  http://www.isikdokum.com.tr

   

  IŞIK METALURJİ; Konya’da Uzun yıllardır alüminyum döküm, bronz döküm ve sarı döküm hizmetleri alanında faaliyet göstermektedir.

   

  Dökümü Yapılan Ürünler Arasında; otomotiv yedek parçaları, tarım ve sanayi makina parçaları, pompa ve vana parçaları, fırın ve hamur makinası parçaları, endüstriyel mutfak parçaları ve elektrik grubu ürün parçaları ile diğer sektörlerin alüminyum döküm parçaları yer almaktadır.

  – Firma Profili –
  .
  IŞIK METALURJİ; Konya’da Uzun yıllardır alüminyum döküm, bronz döküm ve sarı döküm hizmetleri alanında faaliyet göstermektedir.

  Sanayi sektörünün üretim yapmasında alüminyum dökümün yeri çok büyüktür. Pek çok otomotiv, makina, pompa ve vana gibi ürünlerin dökümünü yapıyoruz.

  Yıllarca kaliteli malzeme ve usta işçilikten asla taviz vermeden faaliyetimizi devam ettirdik. Gelecekte de bu prensiplerimizden taviz vermeden üretimimize devam edeceğiz.

  Alüminyum döküm parça üretiminin yanında, fason olarakda döküm yapıyoruz. Sadece bulunduğumuz şehir değil, ülkemizin pek çok sanayicisinin ürünlerinin dökümünü de yapıyoruz.

  İş ve hizmet süreçlerimizde ve müşterilerimizle olan ilişkilerimizde doğruluk ve dürüstlük öncelikli prensibimizdir. Kaliteli malzeme ve ekonomik fiyat politikası da vaz geçmediğimiz değerler içinde yer almaktadır.

  TELEFON
  0 505 144 29 88
  TELEFON
  0 552 206 69 42
  E-MAİL
  info@isikdokum.com.tr

Bir yorum ekleyin

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir