Sitelerinizi Ekleyin Bizimle Yükselin

Isparta haberleri ve son dakika gelişmeleri için doğru adres Objektif32.com!

Isparta haberleri ve son dakika gelişmeleri için doğru adres Objektif32.com! Isparta’nın güncel gelişmelerinden haberdar olmak ve son dakika haber takip etmek için tek yapmanız gereken yer Objektif32.com’u ziyaret etmek! Isparta haberleri konusunda güvenilir, tarafsız ve hızlı bir haber kaynağı olarak, Objektif32.com sizlere en doğru bilgileri sunmayı amaçlıyor.

  • Gönderenin Adı: Numan Büyükünsal
  • Gönderenin E-postası: numanbuyukunsal32@gmail.com
  • Gönderen URL’si: https://objektif32.com/
  • Isparta haberleri ve son dakika gelişmeleri için doğru adres Objektif32.com!
    Isparta haberleri ve son dakika gelişmeleri için doğru adres Objektif32.com!

    Isparta ve devam eden güncel haber bültenlerinin ilkesine sadık kalarak sunan Objektif32, yerel olarak toplanan sesi güvenilir ve habercisi olmaya devam ediyor. Biz, habercilik etiğine bağlı kalarak, her zaman doğru ve dengeli bilgi sunmayı taahhüt ediyoruz.

    İYİ Parti Belediye Başkan Adayı Ahmet Tural, yayınladığı yılbaşı videosunda Isparta’nın önemli sorunlarına vurgu yaparak 2024 yılında Isparta’nın değişim ve dönüşüm yılı olacağını ifade etti. Tural mesajında Isparta’ya yakışır bir kent meydanın olmadığını, artık çileye dönüşen bir trafik sorunun olduğunu, gençlerin işsiz, umutsuz ve mutsuz olduklarını ve en önemlisi de son 20 yıldır Cumhur İttifakı Belediyelerinin şehirleşme adına birşey yapmadıklarını vurguladı. Tural’ın bu çıkışı Isparta’da seçim öncesi çok ses getireceğe benziyor.

Bir yorum ekleyin

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir