Sitelerinizi Ekleyin Bizimle Yükselin

İstanbul Çatı Ustası

ÇATI USTASI

Çatı ustası öncelikli olarak bir çatının sorunun ne ol tam olarak anlaya bilme kapasitesine sahip kişi demektir. Bütün çatıların betonların dan su zeminlerine kadar her noktasında faaliyet gerçekleştiren,  her türlü işlemin sıfırdan yapılması,  tamiri,  bakımı veya yenilenmesini sağlayan kişilere denir. Çatı ustası bir hassas ve dikkat edilmesi gerek notalardan biridir. Konut ve iş yeri gibi yapıların dış cephe bölümlerinden daha fazla güneş ışığı ve diğer etkenlerden kısım çatılar dır. Evin şapkası olarak tanımlasak yanlış olmaz.

Nasıl ki şapkasız olarak yağmur altında veya aşırı sıcakta gezindiğimiz de sağlık problemleri baş göstermektedir, işte binalar  da  çatılar la koruma altına alınmadığı taktirde bina sağlığını ciddi derecede tehlikeye sokacaktır.

Çatı denilince akla hanelerin tepesine konulmuş kiremit ve herhangi bir mamulden oluşmuş, bina çatısı olarak tanımlamak yanlıştır. Çünkü sadece çatı korumaz binayı bu işlemi görebilen başka yapılarda mevcuttur örneğin ; teras , soğuk çatı ,üzeri kapalı alan da çatı adını alabilmektedir. Bina tepesinde bulunan ve ister iç ister dış kısmı olsun o binayı korumakla mükellef olan her kısım Çatı olarak adlandırabilir.

Çatı ustası çatı inşaatı konusunda uzmanlaşmış bir profesyoneldir. Çatılar, konut ve ticari inşaatlardaki tüm çatı kaplama sürecini izler. İnşaat planlarını analiz ederler ve çatının tasarıma sıkı sıkıya uyduğundan emin olurlar. Çatıcılar ayrıca çatı kurulumları için kullanılacak malzemeleri, alt tabakaları ve destekleyici aksesuarları da belirler. Çatıların üzerine monte edildiği kirişlerin, kafes kirişlerin ve kirişlerin özelliklerine bile çatı ustaları tarafından karar verilir.

https://www.aricati.com

 • Gönderici Adı: Arı Çatı & Dekorasyon
 • Gönderici E-postası: aricatidekorasyon@gmail.com
 • Gönderici URL’si: https://www.aricati.com
 • https://www.aricati.com
  https://www.aricati.com

  ARI ÇATI VE DEKORASYON
  Arı Çatı ve Dekorasyon Ceo
  Arı Çatı ve Dekorasyon adlı firmamız; 01.11.2015 tarihinde sizlere en iyi hizmeti vermek için faaliyete geçti. Bu belirttiğimiz tarihten itibaren sektörde her geçen gün adımızı daha çok duyurmaya devam ediyoruz. Biz açılışımızı yapmadan önce piyasada çatı için ne gerekli ve eksikse onları not ederek üzerinde çalışmalar yapıp öyle işe başladık.

  Firmamızda öncelikli hedefimiz; kalite standartlarını baz alarak, teknoloji kullanımı, bilgi birikimini ve rekabeti oluşturup sizlere güçlü bir şekilde hizmet sunmayı amaçlayarak yola çıktık.

  Verdiğimiz sözü tutarak her işte kalite standartlarıyla birlikte sorumluluğu da biz üstümüze alarak sizlere en iyi hizmeti sunmaktır. Güçlü, başarılı ve aynı zamanda güvenilir çalışma sistemine sahip bir iş aşkıyla yılların vermiş olduğu iş tecrübesiyle birlikte sağladığı güveni de içine katarak sektörümüzde marka olacak bir seviyeye ulaşacağız. Hedefimiz, hızlı bir şekilde gelişerek daha çok şehir ve ülkelere çatı hizmeti sunmaktır.

  Arı Çatı ve Dekorasyon Firması Ayrıcalıkları
  Firma olarak Çatı konusunda uzman ekibimizle daima hizmetinizdeyiz. Her konunun uzmanı farklı olduğu gibi çatının uzmanı da biziz.

  Yenilikçi Hizmet Anlayışı ;

  Sektörel gelişmeyi dünya çapında takip ederek yeniliklere ayak uydurmaya çalışıyoruz.

  Ekonomik Hizmet Anlayışı ;

  Müşterilerimize elimizden geldiği kadar ekonomik fiyat politikasıyla hizmet sunuyoruz.

  Kaliteli Ustalarımızla Hizmet ;

  Kendi ustalarımızın geliştirdiği (buluşunu ) yaptığı metotlarla farklı bir hizmet sunuyoruz.

  Çalışma Sürecimiz
  Firması Amacımız ;

  Vizyonumuz – Misyonumuz

  Her eylemi zamanında yaparak müşteri memnuniyetini en ön planda tutup işimizi doğru şekilde yapmaktır. Arı Çatı ve Dekorasyon olarak ilerleyen teknolojiye ayak uyduran, kalıcı olmayı hedefleyerek sürekli büyümeyi kendine amaç edinen ekibimiz; güvenilir bir faaliyetle birlikte hizmet anlayışına sahiptir.

  Siz değerli müşteri ve yatırımcılarımıza en iyi hizmeti sunarak, yenilikçi çözümler, kalite standartlarıyla birlikte küçük miktarlarda paralarla büyük birbirinden değerli projeler geliştirerek sizlerin mutluluğunu artırmayı kendimize ilke edindik. Firmamız, sektörde iş güvenliğiyle birlikte çevreyi korumayı ilke edinen toplumun her geçen gün daha ileri seviyeye ulaşmasına öncü olmayı başarmıştır.

  Hizmet Alanlarımız
  Başlıca sunduğumuz Hizmetleri şu şekilde sıralayabiliriz ;

  Ahşap Çatı Yapımı Çatı Aktarma Ustası Çatı İzolasyon Ustası
  Çatı Oluk Ustası Çatı Örtüsü Çatı Tamiri
  Çatı Ustası Eternit Ustası Onduline Çatı Ustası
  Sandviç Panel Ustası Sıfırdan Çatı Yapımı Single Çatı Yapımı
  Bizlere sosyal medya hesabımızdan ulaşmak isterseniz. facebook sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

  Zeytinburnu’nda bulunan depomuz bir süredir çatı tarafından akıtmaya başlamıştı, tavsiye üzerine Arı Çatı ve Dekorasyon firması ile tanıştık mükemmel işçilikle sorunu giderdiler teşekkür ederim.
  Aydın
  Aydın KARA
  CND LOJİSTİK
  Bakırköy de bulunan özel diş kliniğimizde çatı sorunu yaşadık, internet üzerinden Arı Çatı ve Dekorasyon firmasını bulduk. Kaliteli çalışma ve Ekonomik fiyatlarla projelerini kısa sürede tamamladılar teşekkür ederim.
  fahri aslan
  Fahri ASLAN
  Diş Hekimi
  Beylikdüzü bölgesinde bulunan ekmek fırınımızın çatısı Arı Çatı sayesinde sadece bir günde mükemmel bir hale geldi. Teşekkür ederim.
  meltem altan
  Meltem ALTAN
  Altan Gıda
  Avcılarda bulunan evimizin çatısı ve balkon kapama işlemini yaptırdık. Tavsiye ederim çok güzel işçilik yanında fiyatları da uygundu tekrardan teşekkür ederim.
  Hatice Tarhan
  Hatice TARHAN
  Ev Hanımı

Bir yorum ekleyin

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir