Sitelerinizi Ekleyin Bizimle Yükselin

kadirli sigorta

Timurlar Başak şubesi olarak 15+ yılı aşan sigortacılık deneyimimiz, mirasçı geleneğimiz, sunduğumuz güven ve istikrar ile lider şirket imajımıza yaraşır markamız timurlar sayesinde sektöre ilerici bir soluk getiriyoruz. Timurlar Başak şubesi markamızı yaratmak üzere; 2022 senesinde, Timurlar Başak kurumsal mesajını “En uygun Sigorta” olarak belirledik. Basaksigorta.com’u rakiplerden farklı kılan en önemli özelliği “dijital sigortacılık anlayışı”dır. Dijital sigortacılık; internet üzerinden poliçe satın alan müşterilerimize diledikleri her an, oturdukları bölgeye en yakın şubemizden, telefon veya yüz yüze iletişimde bulunabilecekleri müşteri yetkilileri atayan yeni bir modeldir.

Başak sigorta Osmaniye/Kadirli ilçesinde hizmet vermektedir.

 • Gönderenin Adı: Oğuz Tatlı
 • Gönderenin E-postası: info1@basaksigorta.com
 • Gönderen URL’si: https://basaksigorta.com/
 • https://basaksigorta.com/
  https://basaksigorta.com/

  HAKKIMIZDA

  Timurlar Başak Şubesi olarak 15+ yılı aşan sigortacılık deneyimimiz, mirasçı geleneğimiz, sunduğumuz güven ve istikrar ile lider şirket imajımıza yaraşır markamız timurlar sayesinde sektöre ilerici bir soluk getiriyoruz. Timurlar Başak Şubesi markamızı yaratmak üzere; 2022 senesinde, Timurlar Başak kurumsal mesajını “En uygun Sigorta” olarak belirledik.

  Basaksigorta.com’u rakiplerden farklı kılan en önemli özelliği “dijital sigortacılık anlayışı”dır. Dijital sigortacılık; internet üzerinden poliçe satın alan müşterilerimize diledikleri her an, oturdukları bölgeye en yakın şubemizden, telefon veya yüz yüze iletişimde bulunabilecekleri müşteri yetkilileri atayan yeni bir modeldir.

  basaksigorta.com aynı zamanda, hedef müşterileri sigorta konusunda bilgilendiren ve onlara sigortayı sevdiren interaktif bir sigorta platformudur.

  basaksigorta.com; Kasko Sigortası, Zorunlu Trafik Sigortası, DASK, Konut Sigortası, Tamamlayıcı Sağlık Sigortası, Özel Sağlık Sigortası, Seyahat Sağlık Sigortası, Yabancı Sağlık Sigortası ve Evcil Hayvan Sigortası branşlarında hedef müşterilerimize sigorta şirketlerinden poliçe sorgulayabilecekleri, karşılaştırma yapabilecekleri, online veya 7/24 müşteri hizmetlerine bağlanarak anında poliçe sahibi olabilecekleri keyifli bir “sigorta satın alma deneyimi” sunar.

Bir yorum ekleyin

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkında yorum “kadirli sigorta”