Sitelerinizi Ekleyin Bizimle Yükselin

KAPTAN eksantrik pres tamiri Konya

KAPTAN Konya eksantrik pres tamiri tamiratı,pres tamircisi,hidrolik pres tamiri tamiratı,eksantrik pres tamiri tamiratıeksantrik pres tamiri tamircisi,eksantrik pres tamircisi,eksantrik pres bakım ve onarım,eksantrik pres tamir servisi,Konya eksantrik pres tamiri tamircisi,eksantrik pres tamircisi,eksantrik pres bakım ve onarım,pres tamir servisi,hidrolik pres tamir servisi

 • Gönderici Adı: Rıza Kaptan
 • Gönderici E-postası: kpn@kaptanpres.com
 • Gönderici URL’si: http://www.kaptanpres.com
 • http://www.kaptanpres.com
  http://www.kaptanpres.com

  KAPTAN PRES; Kaliteli üretim ilkesiyle Eksantrik Pres imalat ve pazarlama alanında faaliyet göstermektedir.

  Güvenilir kurum olma ilkesiyle hareket eden firmamız, bu ilkeyi kurum kültürü haline getirmek amacıyla hizmet kalitesini en üst seviyede tutmaktadır.

  Ürün Halkamızın İçinde;

  10 Ton ve 35 Ton Kapasiteli Eksantrik Pres, 60 Ton ve 80 Ton Kapasiteli Eksantrik Pres, 125 ve 160 Ton Kapasiteli Eksantrik Pres, 200 Ton Kapasiteli Eksantrik Pres, Özel İmalat Eksantrik Presler yer almaktadır.

  Aynı zamanda eksantrik pres tamir, bakım ve revizyon yapmaktayız. İkinci el eksantrik pres taleplerini de karşılamaktayız.

  Firma Profili
  KAPTAN PRES; Kaliteli üretim ilkesiyle Eksantrik Pres imalat ve pazarlama alanında faaliyet göstermektedir.

  Eksantrik Pres imalat ve pazarlama alanında Teknolojik gelişmeleri yakından takip etmeyi kendisine ilke edinen firmamız, Müşterisine Kaliteli Makina ve ekipmanı, en ekonomik şartlarda sunmayı amaçlamıştır.

  Müşteri memnuniyetinin ön planda tutulduğu verimli çalışma stratejisi ışığında her zaman daha ileri gitmeyi hedeflemiştir.

  ■ Firmamız ;

  “Kaptan Pres” etiketini taşıyan eksantrik pres imalatının yanında, eksantrik pres bakım, onarım ve yenileme hizmeti alanında da faaliyet göstermektedir.

  Firmamızın imalatını yaptığı eksantrik presler, ülkemizin pek çok köşesinde şirketimizin haklı gurur ve onurunu temsil etmektedirler.

  Taahhütlerini zamanında ve eksiksiz yerine getirmek için gerekli ekip ve ekipmana sahip olan firmamız, her zaman en iyi ürünü ve en iyi hizmeti sunmayı, müşteri memnuniyetini sürekli yükseltmeyi amaçlamaktadır.

  Kaliteli ürün, üstün hizmet anlayışı ile hem müşteri memnuniyeti hem de kurumsal fayda sağlamak amacıyla Eksantrik Pres alanında her türlü ihtiyaca cevap veren firmamız, hedef kitlesine en kaliteliyi en ekonomik yönüyle sunma çabasındadır.

  Misyon;

  Müşterilerimize faaliyet alanımızla ilgili ürün ve hizmetleri kalite ve etik değerlerden ödün vermeden her seferinde beklentileri aşarak sunmak

  Vizyon

  Müşteri ve çalışanına artı değer sağlayan, kaliteli ürün ve hizmetleri ile geniş kitlelere erişen, uzman personeli ve müşteri odaklı hizmet anlayışıyla ilk akla gelen ve tercih edilen kurum.

  pres tamiri tamiratı,pres tamircisi,hidrolik pres tamiri tamiratı,eksantrik pres tamiri tamiratı, hidrolik pres tamiri tamircisi,eksantrik pres tamiri tamircisi

  10 tonluk eksantrik pres, 30 tonluk eksantrik pres, h tipi eksantrik pres, 60 tonluk eksantrik pres,80 10 tonluk eksantrik pres, 125 10 tonluk eksantrik pres, 200 10 tonluk eksantrik pres

Bir yorum ekleyin

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir