Sitelerinizi Ekleyin Bizimle Yükselin

KAPTAN Konya 10 ton eksantrik pres, 20 ton eksantrik pres, 30 ton eksantrik pres, 40 ton eksantrik pres,

KAPTAN Konya eksantrik pres fiyatı, eksantrik pres tamircisi, eksantrik pres tamir servisi, hava kavramalı eksantrik pres, çelik gövdeli eksantrik pres, ikinci el eksantrik pres, satılık eksantrik pres, eksantrik pres imalatcı firmaları, eksantrik presler, eksantrik pres imalatçı firması, eksantrik pres imalatçı firmaları, mekanik eksantrik pres, H tipi eksantrik pres, C tipi eksantrik pres, satılık eksantrik pres, eksantrik pres imalatı, eksantrik pres tamiri, eksantrik pres fiyatları, eksantrik pres tamiratı, satılık eksantrik pres, sıfır eksantrik pres, 10 ton eksantrik pres, 20 ton eksantrik pres, 30 ton eksantrik pres, 40 ton eksantrik pres, 60 ton eksantrik pres, 80 ton eksantrik pres, 125 ton eksantrik pres,

 • Gönderici Adı: Rıza Kaptan
 • Gönderici E-postası: inf@eksantrikprestamir.com.tr
 • Gönderici URL’si: http://www.eksantrikprestamir.com.tr
 • http://www.eksantrikprestamir.com.tr
  http://www.eksantrikprestamir.com.tr

  Firma Profili

  KPN PRES; Yıllardır Sanayi sektörün önemli makinalarından biri olan, eksantrik preslerin imalat ve pazarlanması alanında faaliyet göstermektedir.

  Kaliteli malzeme ve usta işçilikle üretilen makinalarımız, ülkemizin yanında pek çok yabancı ülkeye de gönderilmektedir.

  Geçen zaman içinde pek çok eksantrik pres imalatı ve teslimatını gerçekleştirdik. Gelecekte de bu sayıyı çok daha yukarılara çıkarma hedefindeyiz.

  İmalatımızn İçinde;

  10 ton eksantrik pres, 20 ton eksantrik pres, 30 ton eksantrik pres, 40 ton eksantrik pres, 60 ton eksantrik pres, 80 ton eksantrik pres ve 125 ton eksantrik pres, hava kavramalı eksantrik presler ile çelik gövdeli eksantrik presler yer almaktadır.

  C Tipi eksantrik presler hafif tonajlı ve tek taraftan açık preslerdir. H Tipi Eksantrik presler ağır tonajlı ve gövde yapısı kapalı preslerdir. H Tipi ağır tonajlı presler genellikle çelik gövdeli olarak imal edilmektedir.

  Aynı zamanda eksantrik preslerin bakım ve onarımlarını da yapmaktayız. Presinizi hurdacıya vermeden önce firmamızla görüşmenizi tavsiye ederiz. Bizde bakım ve onarımı yapılan presler, ilk günki gibi yepyeni olacaktır.

   

Bir yorum ekleyin

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir