Sitelerinizi Ekleyin Bizimle Yükselin

Karamercanlar Konya Evden Eve Taşımacılık

Konya’da hizmetlerini sunan firma nakliye sektöründe önemli bir çığır açmıştır.

Verilen taşımacılık işlemlerinin profesyonel bir şekilde ilerletilmesi ve modern bir yapı ile sunulması daha sağlıklı bir nakliye sürecini beraberinde getirecektir. Konya ilinde ve tüm Türkiye genelinde hizmet sunan Karamercanlar Nakliyat bu süreçte gerekli özeni göstermekte, asansörlü taşımacılık süreci ile modern bir hizmeti sizlerde eksiksiz bir şekilde sunmaktadır.

Uygun Fiyatlı Nakliye Hizmetleri

Sunulan nakliye hizmetinin kaliteli, profesyonel ve hızlı olması yanında uygun fiyatlar içermesi de büyük bir öneme sahiptir. Karamercanlar Nakliyat en uygun nakliye fiyatları ile sizlere hizmet sunarak, tercih edilen bir firma özelliği sergilemektedir. Sizlerde gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz.

 

http://www.karamercanlar.com/

HAKKIMIZDA
EVDEN EVE, KENT’TEN KENT’E ASANSÖRLÜ TAŞIMACILIK LTD. ŞTİ.
1985 yılında faaliyete başlayan ve o günden bugüne büyüyerek gelişen Karamercanlar kaliteyi ve müşteri memnuniyetini kendine prensip edinmiş evden eve ve kent’ten kent’e eşya taşıma konusunda aranılan bir firma olmuştur.

Kalite ve deneyimli personeli, sıcak müşteri ilişkileri ve güvenli taşıma garantisi ile Türkiye’ nin her yöresinde görebileceğiniz konusunda güvenilir bir markadır. 2005 yılından itibaren yeni mobilya asansörümüzle halkımıza hizmet vermekteyiz.

Kalite anlayışı, hizmet politikası ve%100 müşteri memnuniyeti ilkesi ile hareket eden, her zaman müşterisinin yanında olmak isteyen Karamercanlar Nakliyat, sunduğu her bütçeye uygun cazip fiyatları ile bu yola baş koyduğunu kanıtlamaktadır. Eşyalarının güven ve titizlik ile taşınmasını isteyen herkes, müşteri istek ve arzularına odaklanmış bu uzman bir kadro ile tanışmalıdır. Karamercanlar Nakliyat, taşımacılığın sorumluluğunu bilen anlayışı ile anılarınızı taşımak için sizlere kapılarını açmaktadır.

Bir yorum ekleyin

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir