Sitelerinizi Ekleyin Bizimle Yükselin

KARDEŞLER Konya evden eve nakliyat, konya eşya taşıma şirketleri, ev taşıma şirketi telefon

KARDEŞLER Konya evden eve taşıma, konya ev taşıma şirketleri, konya evden eve nakliye, konya asansörlü taşımacılık fiyatları, konya ev taşıma, konya evden eve nakliye, konya asansörlü taşımacılık fiyatları, konya ev taşıma, ilden ile taşımacılık, evden eve taşımacılık, ev nakliye firmaları konya, konya eşya taşıma fiyatları, konya eşya taşıma şirketleri, ev taşıma şirketi telefon, konya ilden ile nakliyat, evden eve nakliyat, konya evden eve nakliyat, Konya evden eve taşımacılık, konya evden eve nakliyat firmaları, konya evden eve nakliyat şirketleri, konya ev taşıma, konya evden eve nakliyat, konya evden eve asansörlü nakiye,

 • Gönderenin Adı: Kardeşler Lojisrik
 • Gönderenin E-postası: inf@evdenevetasimakonya.com
 • Gönderen URL’si: http://www.evdenevetasimakonya.com
 • http://www.evdenevetasimakonya.com
  http://www.evdenevetasimakonya.com

  Şehiriçi Evden Eve Nakliyat

  KARDEŞLER NAKLİYAT;Evden eve taşımacılık hizmetleri alanında faaliyet göstermektedir. Evden eve nakliyat sektörü teknolojik gelişimler sayesinde daima yeniliğe ve gelişime açık bir sektör olmuştur. Firmamızda bu gelişime ayak uydurarak 15 yıllık bir süreden beri hizmet vermektedir.

  Konyada evden eve nakliyat hizmetini en uygun ve en güvenilir şekilde gerçekleştirip ,eşyalarınızı sorunsuz olarak taşımaktayız.

  Günümüz şartlarına ayak uyduran, müşterilerin isteklerine anında ve zamanında doğru bir şekilde cevap veren, bu uğurda gereken çabayı gösteren bir firma olmanın memnuniyetini duymaktayız

  Başarımızın altında yatan gerçek, müşteri memnuniyetini ön planda tutmamızdan kaynaklanmaktadır. Ayrıca firma personellerimiz de nakliyat alanında kendini yetiştirmiş ve geliştirmeye açık kişilerden oluşmaktadır. Profesyonel bir ekiple işimizde en iyiler arasında bulunmaktan gurur duymaktayız.

  Konya merkezli olan Kardeşler nakliyat evden eve taşımacılık ve depolama hizmetlerinin yanında dış cephe asansörü kiralama hizmeti sunmaktadır. Sunmuş olduğu taşımacılık hizmetlerini profesyonel bir şekilde yerine getiren firmamız, kapalı kasalara sahip geniş araç filosu ile garantili taşımacılık gerçekleştirmektedir.

  Kurulduğumuz günden beri verimliliğimize önem veren bir yönetim anlayışını benimsiyor ve daima yenilikçi bir yaklaşımla başarılı bir firma olma yolunda ilerliyoruz.
  Firmamız; Şehiriçi evden eve nakliyat hizmeti vermektedir. Konya içi ve Konya’nın tüm ilçelerine taşımacılık hizmeti veriyoruz.

  Taşınmada asansör kullanılacak ise, eşya taşıma asansörümüzle geliriz. Nakliyatta işini bilen elemanlarla taşımacılık yapıyoruz.

  Planladığımız saatte taşıma işine başlar, eşyalar zarar görmeden, sorunsuz bir taşınma yaparız.
  Detaylar
  Şehirler Arası Evden Eve Nakliyat
  Firmamız; Şehirler arası evden eve nakliyat hizmeti vermektedir. Ülkemizin tüm il ve ilçelerine taşımacılık hizmeti veriyoruz.

  Taşınmayı sorun etmeyin. Artık profesyonel evden eve eşya taşımacılığı var. Kırmadan ve dökmeden taşımacılık yapıyoruz.

  Sözleştiğimiz saatte; aracımız, asansörümüz ve elemanlarımız hazır olacaktır. Zamanında işe başlar, ve sorunsuz bir taşınma yaparız.
  Detaylar

  Asansörlü Taşımacılık
  Evimiz yüksek katta diye sorun etmeyin. 17. Kata kadar asansörlü taşımacılık hizmeti veriyoruz.

  Eşyaları merdivenlerden değil, asansör aşağıya indiriyor veya yukarıya çıkarıyoruz.

  Asansörlü eşya taşımada kırılma, dökülme veya sağa sola çarpma diye bir durum söz konusu olmuyor.
  Detaylar
  Eşya Paketleme
  Taşınmada eşyaların doğru paketlenmesi çok önemlidir. Yanlış paketlemeden dolayı eşya zarar görebilir.

  Yanlış paketleme sonucunda eşyalar taşınırken açılabilir. Kolilerin altı çıkabilir.

  Eşyaları rastgele kolilemek, eski çarşafla beyaz eşya ve mobilyaları gelişi güzel sarmak, eşya paketleme değildir.
  Detaylar

   

Bir yorum ekleyin

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir