Sitelerinizi Ekleyin Bizimle Yükselin

Kargo Şube

kargo şube adı, telefon ,faks , adres , müşteri hizmetleri ,harita , çalışma saatleri, internet sitesi, fiyat hesaplama ve e-posta adresi ile tüm bilgilere kargosube.org ta bulabilirsiniz.

https://www.kargosube.org/
https://www.kargosube.org/
 • Gönderenin Adı: Iso
 • Gönderenin E-postası: webgrafikas@gmail.com
 • Gönderen URL’si: https://www.kargosube.org/
 • Aras Kargo Yakuplu Şubesi
  Aras Kargo Yakuplu Şubesi:Aras Kargo 3062, 34524 Beylikdüzü / İstanbul, Turkiye’de bulunur.

  Çalışma Saatleri:
  Pazartesi – Cuma : 09:00 – 18:00
  Cumartesi: 09:30 – 13:00
  Pazar: Каpalı

  Daha Fazla Oku: Aras Kargo Paşabahçe Şubesi

  Aras Kargo Yakuplu Şubesi Telefon
  Aras Kargo Yakuplu Şubesine ulaşmak isterseniz şu telefon numarasından arıyabilir faydalı bilgi alabilirsiniz +90 549 781 86 33.Bu numaradan cevap alamıyorsanız, lütfen müşteri hizmetlerini arayin: 444 25 52.

  Diğer Açıklamalar:
  Harita üzerindeki – ve + tuşları sayesinde görüntüyü yakınlaştırabilir ve uzaklaştırabilirsiniz.

  Diger Bilgiler
  Aras Kargo Beylerbeyi Şubesi bildirişim bilgileriyle şubeye ulaşabilirsiniz.Aras Kargo Beylerbeyi Şubesinde yapabileceğiniz başlıca işlemler ise şu biçimdedir;

  İsim, Soy isimden yahut kargo takip numarası ile kargo takibi, kurye çağırarak adresten alım ve gönderim, gönderi teslim süresi öğrenme, şubeye giderek kargo teslim alma veya şubeden direk gönderim, kargo ücretlendirme bilgisi, şube mensubu şikayet veya öteki şikayetler, eksik, hasarlı ve öteki teslimat problemleri, adres, telefon güncelleme veya diğer kargo işlemlerini şube ile irtibata geçerek yaptırabilir, bilgi alabilirsiniz.

  Aras Kargo, Türkiye merkezli bir kargo ve lojistik şirketidir. 1989 yılında kurulan Aras Kargo, Türkiye’nin dört bir yanına kargo taşımacılığı hizmetleri sunan bir şirkettir. Şirket, paket taşıma, kurye hizmetleri, lojistik çözümler ve e-ticaret ile ilgili taşıma hizmetleri gibi çeşitli lojistik işlemler sunar.

  Aras Kargo, Türkiye’de geniş bir acente ağına sahiptir ve müşterilerine kargo taşımacılığı konusunda hızlı ve güvenilir bir hizmet sunmayı amaçlar. Aras Kargo, e-ticaret işletmeleri, bireyler ve diğer kuruluşlar için kargo gönderme ve teslim alma hizmetleri sunar. Şirket, gönderi takip imkanı da sağlar, böylece müşteriler gönderilerinin durumunu çevrimiçi olarak izleyebilirler.

  Aras Kargo, Türkiye’de kargo taşımacılığı alanında önemli bir oyuncu olmuş ve geniş bir müşteri tabanına hizmet vermektedir.

  #aras kargo yakuplu istanbul şubesi nerede #aras kargo yakuplu istanbul şubesi iletişim #aras kargo yakuplu istanbul şubesi #aras kargo yakuplu istanbul şubesi adres #aras kargo yakuplu istanbul şubesi telefon.

  #aras kargo yakuplu şubesi nerede #aras kargo yakuplu şubesi iletişim #aras kargo yakuplu şubesi #aras kargo yakuplu şubesi adres #aras kargo yakuplu şubesi telefon.

Bir yorum ekleyin

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkında yorum “Kargo Şube”