Sitelerinizi Ekleyin Bizimle Yükselin

karmill-yem-degirmen-makinasi-pelet-presi-pelet-sogutucu

KARMİLL; Konya yem değirmeni, yem un silosu, çelik silo, yem değirmen makinası yedek parçaları, yem çuvallama makinası, yem torbalama makinası, kırıcı çekiçli degirmen,pelet yem makinası fiyatları, bakliyat silosu, yem değirmeni imalatı, yem değirmen makinası, pelet presi, pelet soğutucu, pelet eleği, pelet kırıcı, yem değirmeni, yem değirmen makinası, premiks dozajlama, rotoflow, yem değirmen dozajlama, divizör dağıtıcı, melas ve yağ tankı, zincirli konveyör elevatör, yem değirmen blower, melas pompası, değirmencilik makinaları, melasiyer mikser, granül, jet filtre, rotoflow helezon, açık helezon, tüp helezon, zincirli konveyör, blower pompa, melas pompası, yağ pompası, yem kırma değirmeni, yem değirmenleri, yem değirmeni fiyatları, yem değirmeni imalatı,

 

http://www.karmill.com.tr
http://www.karmill.com.tr

KARMILL MAKİNA; Konya’da yem değirmen makinaları, maden makinaları ile geridönüşüm makinalarının imalat ve pazarlama sektöründe faaliyet göstermektedir.

Firmamız;

Değirmen makinası, maden makinası ve geridönüşüm makinası sektörlerinde yer alan kurum ve kuruluşlara makine, ekipman, yedek parça ve anahtar teslimi tesislerin projelendirilmesi, makinaların üretimi, montajı ve servis hizmetleri vererek, müşteri odaklı faaliyetine devam etmektedir.

KARMILL; Konya’da yem değirmen makinaları, maden makinaları ile geridönüşüm makinalarının imalat ve pazarlama sektöründe faaliyet göstermektedir.

Firmamız; değirmen makinası, maden makinası ve geridönüşüm makinası sektörlerinde yer alan kurum ve kuruluşlara makine, ekipman, yedek parça ve anahtar teslimi tesislerin projelendirilmesi, makinaların üretimi, montajı ve servis hizmetleri vererek, müşteri odaklı faaliyetine devam etmektedir.

Geçen zaman içinde, birçok modern yem fabrikası makinalarının imalatını biz karşıladık. Gelecekte de kaliteli üretim ve ekonomik fiyat anlayışından vaz geçmeden bu sayıyı çok daha yukarılara çıkarma hedefindeyiz.

Firmamızın kurulduğu tarihten günümüze kadar müşterilerine tecrübe, geçerlilik ve güvenilirlik unsurlarının sağlanmasının garantisi olmuştur.

Bilgi birikimimizle, deneyim ve AR-GE çalışmalarımızla değirmen makinası, maden makinası ve geridönüşüm makinası sektörü için sınırsız çözümler sunuyoruz.

Taahhütlerini zamanında ve eksiksiz yerine getirmek için gerekli malzeme, bilgi, ekip ve ekipmana sahip olan firmamız her zaman en iyisini yapmayı ve müşteri memnuniyetini sürekli yükseltmeyi amaçlamaktadır.

Firmamızın ana hedefi, tek bir yüklenici olarak komple çözümler sunabilmektir. Firmamız plan, dizayn, imalat ve montajı, hangi kategoride olursa olsun rahatlıkla komple olarak gerçekleştirmektedir.

Profesyonel kesintisiz hizmet anlayışımızla makinelerin satış sonrası bakım onarım hizmetlerinizi yerine getiriyor, servis ve yedek parça ihtiyaçlarınızı karşılıyoruz.

Bir yorum ekleyin

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir