Sitelerinizi Ekleyin Bizimle Yükselin

Kayra Gümüş

Kayra Gümüş, özgün tasarımları ve el işçiliğiyle üretilen gümüş takılarının güvencesidir. Her bir ürünümüz özenle tasarlanır ve elde üretilir, böylece her parça özel ve eşsizdir. Gümüş kolyeler, bilezikler, yüzükler, küpeler ve daha fazlası, Kayra Gümüş’te sizi bekliyor.

Müşterilerimize yüksek kaliteli gümüş takılar sunmanın yanı sıra, sürdürülebilirlik de önceliklerimiz arasındadır. Kayra Gümüş, çevreye saygılı üretim yöntemlerini benimser ve takılarımızın her aşamasında dikkatlice seçilmiş malzemeleri kullanır.

Eticaret platformumuzda, geniş ürün yelpazemizi keşfedebilir ve özel günlerinizde veya günlük yaşamınızda kullanmak için mükemmel bir gümüş takıyı bulabilirsiniz. Sizlere zarafeti ve şıklığı bir arada sunan Kayra Gümüş, müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutar.

Daha fazla bilgi için web sitemizi ziyaret edin ve gümüşün büyüleyici dünyasına dalın. Kayra Gümüş ile şıklık ve zarafeti buluşturun.

  • Gönderenin Adı: Burak Menekşe
  • Gönderenin E-postası: info@kayragumus.com
  • Gönderen URL’si: https://www.kayragumus.com/
Kayra Gümüş
Kayra Gümüş

 

 

Hakkımızda
Tarihi Vezir Hanı’na bir çocuğun adım atmasıyla temelleri atıldı Kayra Mücevher’in. 1989 yılının baharında, bir baba, okulda haylazlık yaptığı için akademik alanda başarısız olan çocuğunu, ticarette başarılı olması için Vezir Hanı’na getirmişti.

 

Sabahın erken saatlerinde, Üsküdar’dan Eminönü vapuruna neden bindiklerinden habersiz olan çocuk, heyecanla martılara simit atıyordu. Eminönü kalabalığında kaybolmamak için babasının elini sıkıca tutan çocuk, han kapısını görünce şaşırmıştı. Hayatında daha önce hiç bu kadar büyük bir kapı görmeyen çocuk, bir kamyonun neden bir binadan içeri girdiğini de sorgulamaya başlamıştı. Babası ile birlikte tarihi Vezir Hanı’nın geniş avlusuna giriş yapan çocuk, merdivenlere göz atarken bir yandan da handa yankılanan seslerden tanıdığı kelimeleri yakalamaya çalışmıştı. Gezmek için neden böyle bir yere geldiklerini anlamaya çalışan çocuk, “Bu mu bizim çırak?” cümlesini duyduğunda kendine gelmişti. Artık gezmek hayal, çalışmak gerçek olmuştu.

 

Ermeni bir ustanın dükkanına adım atarak iş hayatına da adım atan çocuk, defalarca işten kaçmasına rağmen çıraklıktan kurtulamamıştı. Çünkü çıraklıktan kurtulmanın tek yolu, kalfa olmaktı. İşte o çocuk; mavi çizgili tişörtü, lacivert şortu ve bayramlık siyah keten ayakkabısıyla girdiği dükkândan usta olup çıkarak, Kapalıçarşı’da Kayra Mücevher’i kurdu.

 

Sektörün mutfağında, imalat hizmeti verme amacıyla kurulan Kayra Mücevher hem ulusal hem de global pek çok markanın toptancılığını yaptı. Kayra Mücevher tarafından üretilen ürünler tüm Türkiye’ye yayıldı. Başta Eskişehir ve İzmir olmak üzere hemen her ilin en büyük mağazalarına ürün imalatı yapan Kayra Mücevher, 2008’de Ataşehir ve Çengelköy’de olmak üzere 2 perakende mağazası açtı. Diğer firmalar için üretime devam ederken bir yandan da kendi mağazasında “fabrikadan halka” felsefesi ile satış yapan Kayra Mücevher, müşterilerine kaliteyi ucuza alabilme imkânı tanıdı.

 

Sektöre pek çok yenilik getirerek fark yaratan Kayra Mücevher, perakende satış mağazasına, başka hiçbir mağazada olmayan bir atölye kurdu. Böylece tamir, tadilat ve temizlik hizmetini anında sunabilen Kayra Mücevher, maddi ve manevi değeri bulunan takılarını bırakıp gitmek istemeyen müşteriler için en ideal adres konumunda.

 

Sektörde Mücevherle sınırlı kalmayarak tasarımlarını Kayra Gümüş firmasını kurup üretimlerini bu seferde gümüş ve yarı değerli taşlarla zengin hale getirerek halka sunmayı hedeflemiştir.

 

Elinde simidiyle Üsküdar’dan vapura binen o çocuk, elinde zanaatıyla tüm Türkiye’yi gezmiş, en mutlu anlarından vazgeçilmez güzelliği olan takıları üretmiştir.

banka logoları
Kurumsal
Sipariş Takibi
Gizlilik ve Kullanım Şartları
Kargo ve Taşıma Bilgileri
Teslimat ve İade
Müşteri Hizmetleri
İletişim
S.S.S.
Detaylı Arama
Hakkımızda
Hızlı Erişim
Anasayfa
Yeni Ürünler
İndirimdeki Ürünler
Sipariş Takip
Hakkımızda
Popüler Kategoriler
Erkek Kolyeler
Gümüş Kolyeler
Gümüş Burç Ve Harf Kolyeleri
Gümüş Küpeler
Gümüş Yüzükler

Bir yorum ekleyin

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir