Sitelerinizi Ekleyin Bizimle Yükselin

Kayseri Düğün Salonu Kayseri Düğün Organizasyon Düğün Salonları Kayseri Alice Deluxe

Kayseri düğün salonu Alice Deluxe Balo ve Düğün Salonu Davet ve Organizasyon işlerinde kayseri ve tüm Türkiye’ye Kayseri Düğün Organizasyon hizmeti vermektedir.

https://www.alicedeluxe.com
https://www.alicedeluxe.com

Şehrin Kalbinde, Kalplere açılan 800 kişilik yeni bir mekan, Alice Deluxe Balo ve Ziyafet Salonları. Tekrarı mümkün olmayan en güzel anların yeni mimarı biziz. Sizleri dinliyor, hissediyor ve hayallerinizin harikalarını birlikte oluşturup Birlikte yaşıyoruz. 1996 yılından beri faaliyet gösterdiğimiz organizasyon sektörü tecrübe bilgi ve en modern ekipmanlar ile sizlere talep ettiğiniz her türlü etkinliği sağlayabiliyoruz. Kayserinin en şık salonunda yine en profesyonel tecrübeli hizmet ekiplerince idare edilen kolonsuz, otopark sorunu olmayan, en nezih salonunda, söz veriyoruz, sizin işiniz bizim tek işimiz olacak. Bizler, Herşey Dahil prensibiyle sektöre yeni bir anlayış getirmekle kalmıyor, En üst düzey kaliteyi uygun maliyetlerle elde edeceğiniz bir hizmeti sizlere sunmakla iftihar ediyoruz. Alice Deluxe’de Düğün, Nişan Kına ve Özel davetlerde yeni bir trend yeni bir anlayış için iddialıyız. Bizlerle görüşmeden karar vermeyin.

Belirlediğiniz konsept renklerine göre hazırlayacağımız size özel salon ve size özel günde, isteğinize göre tamamı bayan personellerden oluşan DJ, Foto Kamera, Saz ekibi ve servis hizmetlilerimiz ile doyasıya eğleneceksiniz. Kına Geceniz, geleneksel bir eğlence olmakla beraber, tamamı hayallerinizin bahçesinde oluşacak fikirlerle Alice Deluxe Balo ve Ziyafet salonlarında tamamı size özel bir atmosfer haline gelebilir. Salonumuzda mevcut ses ışık ve sahne sistemimiz, kına tahtlarımız ve kına ekipmanlarımız ile tecrübeli kına ekiplerimiz sizlere endişe ve kaygılardan uzak, sadece eğlenip hoşça vakit geçireceğiniz benzersiz saatler sunacak.

Yavrularınızın yakınlarınızla birlikte kutlayacağınız bu özel gününde, Sünnet Düğünleri ve Programlarını sizlere özel bir hale getiriyoruz. Önce biraz sohbet ediyoruz, çünkü detaylar bizim için önemli, Çocuğunuz hangi takımı tutar, hangi renkleri sever, hangi sanatçıdan ve müzik türlerinden hoşlanır, hangi pastayı sever? Detaylara ve beklentilere göre oluşturduğumuz salon atmosferi ve menü ile birlikte bizlerden hayal edebildiğiniz her türlü etkinlik ve görseli talep edebilirsiniz. Kukla Show, İllüzyonist Show, Oyun Atolyeleri, Halk Oyunları ve Mehteran Grubu, Maskot Bando, Fly Cam Çekim, Tahta Bacak, Bay Bayan Palyaço, Maskot Palyaço, Şişme Oyun Grupları ve farklı animasyon gösteri ekipleriyle hizmetinizdeyiz.
Kurumsal Toplantı ve Davetler ile yemeklerde Kurumlara Özel Logo, Görsel ( Kırlangıç Bayrak, Hoşgeldiniz Brandaları ) ve Yön levhaları ( Roll Up ) , Sahne Panosu ( Backdrop ) Ses ve Işık Sistemi ile Logolu Kürsümüz ile hizmetinizdeyiz.

ALİCE DELUXE DÜĞÜN SALONLARI
Fevzi Çakmak Mimarsinan Mh. Murat Cd. (Fevzi Çakmak Pazar Yeri) Kocasinan Akademi Sosyal Tesisleri No:45 38020
Kocasinan / Kayseri
+90 352 240 37 37
info@alicedeluxe.com

Bir yorum ekleyin

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir