Sitelerinizi Ekleyin Bizimle Yükselin

Kayseri Pastırmacı Hayrullah En İyi Pastırma Sucuk

Yüksek kaliteli kayseri pastırması: Ağızda eriyen lezzet, unutulmaz bir deneyim! Kayseri pastırmacı hayrullah kayseri sucuk en iyi pastırma

 • Gönderenin Adı: Pastırma Kayseri
 • Gönderenin E-postası: info@pastirmacihayrullah.com
 • Gönderen URL’si: https://www.pastirmacihayrullah.com/
 • Kayseri Pastırmacı Hayrullah En İyi Pastırma Sucuk
  Kayseri Pastırmacı Hayrullah En İyi Pastırma Sucuk

  Hızlı ve kolay teslimat
  2350 TL. üzeri ücretsiz kargolarımızla ürünlerinizin teslimatında hiçbir zaman gecikme yaşamayın.

  Özenli Paketleme
  Kaliteli ambalajlarla ve özenli paketlemeyle ürünlerinizin hasar görme riskini en aza indirdik.

  Güvenli ödeme
  Alışverişlerinizde hızlı ve güvenli ödeme için 256 bit SSL sertifika ile korunuyorsunuz.

  Mutlu Müşteri
  1934 den beri değişmeyen lezzetlerimizle sizleri mutlu etmekten gurur duyuyoruz.Gizlilik ve Güvenlik
  GİZLİLİK İLKELERİMİZ
  PASTIRMACI HAYRULLAH GIDA LTD. ŞTİ.
  www.pastirmacihayrullah.com sitesini kullanan tüm kullanıcıların gizliliğini korur ve buna saygı gösterir. Buna bağlı olarak, sizinle ilgili bilgi içeren herhangi birşey, bu gizlilik politikasında açıklandığı gibi, sizin izniniz olmadan ya da yasal bir yaptırım olmadığı sürece üçüncü şahıslarla paylaşmayacaktır.
  www.pastirmacihayrullah.com gizlilik politikası neleri kapsar?
  • Bu gizlilik politikası www.pastirmacihayrullah.com URL’si ile başlayan tüm sitelerde geçerlidir.
  • Herhangi bir sitede www.pastirmacihayrullah.com logosunu görmeniz bu güvenlik kurallarının o sitede geçerli olduğu anlamına gelmez. URL’yi kontrol etmeniz ve gerçekten www.pastirmacihayrullah.com’a ait bir sayfa olduğundan emin olmanız gerekir. Zira logomuzu izinsiz ve kötü niyetle kullanmak isteyen kişiler olabilir. Böyle durumlarda lütfen bizimle iletişim kurarak durumu bildiriniz.
  • www.pastirmacihayrullah.com’a verdiğiniz bilgiler (üyelik bilgileri, email, fatura adresi, teslimat adresi vs.) yasal yaptırım gerektiren durumlar dışında üçüncü kişiler ile paylaşılmaz,
  www.pastirmacihayrullah.com hangi kişisel bilgilerinizi saklar?
  • Sitemizi ziyaret için herhangi bir kişisel bilginizi bize vermek zorunda değilsiniz. Ama siteden alışveriş yapabilmek için üye olmanız veya anonim olarak alışveriş yapabilmek için bazı kişisel bilgilerinizi vermeniz gerekmektedir.
  • www.pastirmacihayrullah.com kullanıcıların kişisel bilgilerini üç temel amaç için saklar: belirli hizmetlerde isteklerinizi yerine getirmek, karşınıza gelecek olan sitede isteğinize göre içerik sağlamak, dilediğiniz ürünlerden ve hizmetlerden haberdar edilmenizi sağlamak.
  Kişisel bilgilerin güvenliği:
  • www.pastirmacihayrullah.com vermiş olduğunuz tüm kişisel kimlik bilgilerinizi gizli tutar. Ancak yaptığınız alışverişlerde ürünü satın aldığınızda, ürünü teslim edebilmek için adınızı ve adresinizi bildirmeniz zorundadır. Bu iki bilgi ürünün size ulaşması aşamasında lojistik firmasına verilir.
  • www.pastirmacihayrullah.com hakkınızdaki kişisel bilgileri ancak, mahkeme kararı gibi bir yasal yaptırım sonucu yetkili kurumlara vererek üçüncü şahıslarla paylaşır.
  Kullanıcı istekleri/Geri bildirimleri :
  • www.pastirmacihayrullah.com, üye ve ziyaretçilerin site ile ilgili tarafımıza ulaştırdıkları her türlü istek, öneri ve soruları içeren bilgiler site performansını ölçmek ve değerlendirmek için saklar. Bu bilgiler kişilerin kendilerine yanıt vermek dışında herhangi bir amaç için kullanılamaz.
  İçerik kullanımı :
  • www.pastirmacihayrullah.com’da yayınlanan hiçbir yazı veya grafik üçüncü kişiler tarafından izinsiz kullanılamaz. Bu sitede yer alan içerik materyali ya da fonksiyonlar, başka yerlerde yayınlanamaz, kullanılamaz.
  Marka ve Logo kullanımı :
  Tüm hakları saklıdır. Tüzel veya kişiler tarından kullanılamaz.

Bir yorum ekleyin

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir