Sitelerinizi Ekleyin Bizimle Yükselin

Kelime Bulucu | kelimelik Hilesi | Kelime Sayacı

Bünyesinde bir çok kelime ve yazı aracı bulunduran adeta kelimelerin isviçre çakısı şeklinde adlandıracağımız web sitesi -> Kelimetre

Karışık farklı harflerden kelime bulmak için -> Kelime Bulucu

Kelimelik oyununda yüksek puan alıp rakibinize üstünlük sağlamak için -> kelimelik hilesi

Yazdığınız yazıların kelime, karakter (harf), sesli/sessiz harf sayılarını bulmak ve bu yazılarda tekrar edilen kelimeler için -> Kelime Sayacı

ı ile başlayan kelimeler, oyunlarda kullanıcıların en fazla bulmakta zorlandığı kelimeler arasında, ardından r ile başlayan ve j ile başlayan kelimeler geliyor.

Bu yüzden kelimeler listesinde kolayca arama yapma şansınız var, Kelimeler Listesi

Ayrıca, Tüm türkçe kelimeleri Alfabetik şekilde bulabileceğiniz listeler -> Türkçe Kelimeler

 • Gönderen Adı: Gökalp
 • Gönderen E-postası: gklp_sseml@hotmail.com
 • Gönderen URL’si: https://www.kelimetre.com
 • Google de Kelime Bazlı yukselme formulu
 • Kelimetre Nedir ?
  Kelimetre, Kelimelik, Words of wonders ve kelime çapraz bulmaca gibi bir çok kelime oyunları için üretilmiş türlü yardımcı araçların yanında türkçe kelime listelerinde arama yapılabilinmesini sağlayan araçları da bünyesinde bulunduran bir web sitesidir.

  Adından da anlaşılacağı gibi kelimetre, kelime ve metre kelimelerinin bir araya gelmesi ile bu ismi aldı. Kelimetre, kelime ölçer şeklinde de adlandırılabilir.

  Kelimetre ne için vardır ?
  Kelimetre, şu an sadece kelime oyunları ve türkçe kelime araştırmalarında kullanılmak için yapılan araçlara sahip, fakat kelimetre, durmayacak ve kendini geliştirecek bir platform olmayı amaçlıyor. Pek yakında yeni araçlarda sitemize eklemeyi planlıyoruz.

  Kelime bulucu
  Kelime bulucu, her türlü kelime oyunlarında karışık harflerden kelimeler türetmenizi sağlayan kelimetre’nin en popüler uygulamasıdır.

  Kelime bulucu, kelimetre web sitesinin çıkış kaynağıdır, başlarda sadece harflerden kelime bulma amacı ile temelleri atılan web sitesi, daha sonra türlü kelime oyunları ihtiyaçları doğrultusunda gelişimini artırdı ve bu noktaya geldi.

  Türkçe kelime listeleri
  Türkçe kelime listeleri, web sitemizde toplam 4 farklı kategoride bulunuyor, bunlar “Tüm kelimeler”, “Harf sayısına göre kelimeler”, “Sesli harf sayısına göre kelimeler” ve “Sessiz harf sayısına göre kelimeler”. Bunların dışında eğer kelime listelerinde herhangi harf veya harfler ile başlayan, biten ve içeren kelimeleri listelemek istiyorsanız kelimeler listesi yazısına tıklamanız yeterli.

Bir yorum ekleyin

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir