Sitelerinizi Ekleyin Bizimle Yükselin

Kıbrıs Transfer

Kıbrıs Transfer

Kıbrıs Transfer firmamız KKTC’de hizmet vermektedir.

Ercan Havalimanı Tranfer ve Kıbrıs Çevre Turları ve Kıbrıs Kültür Turları katılabilirsiniz.

Websitmiz: http://kibristransferim.com

 • Gönderenin Adı: Kıbrıs Transfer
 • Gönderenin E-postası: muratttkara@gmail.com
 • Gönderen URL’si: http://kibristransferim.com
 • http://kibristransferim.com
  http://kibristransferim.com

  Kıbrıs Paylaşımlı Transfer

  Kıbrıs Paylaşımlı Transfer (Shuttle) isminden de anlaşılacağı gibi KKTC’ye gelen misafirlerimizin özel transfer hizmeti almadan başka misafirlerle transfer aracına kişi başı ücret ödeyerek ekonomik fiyatla transfer hizmeti almaları anlamına gelmektedir. Transfer araçlarımız sadece oteller için hizmet vermektedir. Girne, Magosa, Bafra otellerine transfer hizmeti sunulmaktadır. Kıbrıs Paylaşımlı Transfer hizmeti alan misafirlerimiz havalimanında maximum 1 saat beklemeyi kabul etmiş olurlar. 1 saat içinde gelen misafirlerimiz personellerimiz tarafından Kıbrıs Transfer araçlarımıza yönlendirilip Kıbrıs Otellerine transferleri gerçekleştirilir.

  Ercan Havalimanı Paylaşımlı Tranfer alan misafirlerimizin uçuşları radardan takip edilmektedir. uçağı geç gelecek olan misafirlerimizin bunları düşünmesine gerek kalmadan Kıbrıs Tranfer firmamız sizin yerinize önlem almaktadır.

  • Gönderici Adı: Kıbrıs Paylaşımlı Transfer
  • Gönderici E-postası: muratttkara@gmail.com
  • Gönderici URL’si: https://kibristransferim.com/kibris-paylasimli-transfer

  Kıbrıs Transfer Taksi Hizmeti
  Ercan Havalimanı Transfer , Girne, Lefkoşa, Larnaca Havalimanı, Kıbrıs Otellerine Vip, Kıbrıs Özel transfer hizmeti sunmaktadır. Kıbrıs Otel Transfer ve Kıbrıs Ercan Havalimanı Transfer hizmetlerimiz ile önemli sanatçı ve gruplarla çalışmış olan firmamız, başarının ve güvenirliğin adresidir. Kıbrıs Ercan Havalimanı Otel Transfer Firmamız KKTC’de siz misafirlerimizin ulaşımlarını kolaylaştırmak amacı ile çalışan en iyi firmalardan birisidir. Kuzey Kıbrıs’ta ulaşımda sıkıntı bulunduğu için adaya gelen misafirlerimize transfer seçeneklerini sunup, istedikleri gibi, istediklere yerlere transferlerini gerçekleştirmekteyiz. Ercan Havaalanı Transfer bölgesinde başlayan transferlerimiz adanın her köşesine kadar hizmet vermektedir. Firmamız misafirlerimizi Ercan Havaalanı çıkış kapısında isimleri ile karşılar, özel otoparkımızda önceden seçmiş oldukları araçlarımızla transferlerini gerçekleştiririz. Ercan Havaalanı Transfer hizmetimizden müşteri memnuniyeti garanti etmektedir. Kıbrıs’a gelen misafirlerimiz hiçbir şekilde Ercan Havalimanı’nda bekletilmezler.

  kıbrıs-transfer
  Kıbrıs-transfer
  Kıbrıs’ta gezilecek yerler
  Kuzey Kıbrıs Kültür turları adamıza gelen misafirlerimize Kıbrıs günübirlik turlar ile daha iyi hizmet vermek için çalışmaktadır. Son yıllarda ada genelinde gelişmekte olan turizm, Kongre, Organizasyon, Kıbrıs Çevre turu ve Kıbrıs Gezi Kültür Turları, şehirler arası ulaşım alanında kendisini geliştirmiş ve bünyesinde bulunan araçları büyütmüştür. Kıbrıs günübirlik Turlar Ada genelinde yerli ve yabancı turistlere hizmet vermektedir. KKTC’ye Kongre Turizm amaçlı gelen misafirlerimize Ercan Havaalanı’ndan otellerine ve boş günlerinde Kıbrıs Çevre Turları yaparak, hoş ve keyifli zamanlar geçirmelerini amaçlamaktadır. Kıbrıs’ta gezilecek yerler için bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Kıbrıs günlük turlar katılmak için birgün önceden rezervasyon yapılması gerekmektedir. Girne Turu, Magosa Turu, Maraş Turu seçeneklerimizin arasındadır. Kıbrıs gezi ve günlük turlarımız kişi sayısına göre planlanmaktadır.

  Kıbrıs Vip Transfer
  Kıbrıs Vip Transfer hizmeti bilgilendirilmesi

  Kıbrıs Vip Transfer hizmetini alan misafirlerimiz Ercan Havalimanı‘nda isimleriyle özel olarak karşılanıp, kişi sayısına göre seçmiş oldukları araçları ile istedikleri yerlere rahat, güvenilir, konforlu bir sekilde giderler.

  Instegram adresimizden bizleri takip edebilirsiniz.

  Ercan Havalimanı Vip Transfer hizmetimiz özel hizmet alan misafirlerimiz için vip araçlarımız binek, vito, limuzin seçeneklerimiz bulunmaktadır. Binek sedan araçlarımız 3 kişi kapasiteli son model mercedes araçlarımız olup, konforu bulabileceğiniz hizmetimizdir. Kıbrıs Vip Transfer 4 ve 7 kişi için Yüksek donanımlı, eğitimli şoförlü Vip minibüsümüz Mercedes vitolarımız bünyemizde bulunmaktadır. 8 ve 14 kişi için Mercedes Splinter, 15 – 25 kişi için midibüslerimiz ve 25 kişi üzerine bakımlı son model otobüslerimiz Kıbrıs Özel Tranfer adı altında hizmet vermektedir.

  Neden kibristransferim.com
  1. sınıf transfer hizmeti kibristransferim.com
  1.
  7/24 Destek

  2.
  Online Rezervasyon

  3.
  Uygun Fiyat

  4.
  Misafir memnuniyeti

Bir yorum ekleyin

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir