Sitelerinizi Ekleyin Bizimle Yükselin

kimlik ilanı nasıl verilir

Gazetede yayınlatmanız gereken tüm kayıp ilanlarınızı ve kimlik kayıp ilanlarınızı evinizden işyerinizden tek tıkla kolaylıkla verebilirsiniz.

 

  • Gönderenin Adı: kimlik ilanı
  • Gönderenin E-postası: gazeteilan01@gmail.com
  • Gönderen URL’si: http://www.kimlikilaninasilverilir.blogspot.com
http://www.kimlikilaninasilverilir.blogspot.com
http://www.kimlikilaninasilverilir.blogspot.com

Türkiye’nin Her Yerinden İlan Verebilirsiniz.
İLAN VERMEK İÇİN TIKLAYIN
Kimliğimi kaybettim gazeteye ilan vermek zorunda mıyım sorusu ile sıkça karşılaşmaktayız, bloğumuzda bu sorunun yanıtını ve ne yapmanız gerektiği konusunda bilgileri bulabilirsiniz.
Kimlik kartınızı kaybettiğinizde yapmanız gereken işlemlerin başında gazeteye ilan vererek kaybolan kimliğinizin hükmünü üzerinizden kaldırmak gelmektedir. bu sayede kayıp kimliğinizi eline geçiren kötü niyetli kişilerin yapabileceği olumsuz durumlarda adli anlamda size sorun oluşturmaması için önlem almış olacaksınız.
kimlik ilanı nasıl verilir diyenlerdenseniz kimlik ilanı nasıl verilir sitemizi ziyaret ederek ilan vermek için tıkla seçeneğine tıklayarak ilan formumuza ulaşabilir karşınıza çıkan formuna ilan metninizi isim soyisim ve beraberinde telefon numaranız ve/ veya e-posta adresinizi yazarak gönder tuşuna tıklayarak bize gönderebilirsiniz, ilan formunuz tarafımıza ulaştığında operatör arkadaşlarımız ilan formunda belirtmiş olduğunuz telefon numarasından yada mail adresinizden size telefonla sözlü olarak yada mail yoluyla ulaşarak ilanınızın yayınlanacağı bölge, basılacağı gazete, yayın tarihi, maliyet ve ödeme bilgileri içeren bilgileri sunacaklardır.
TC kimler ve eski nüfus cüzdanlarınız kaybolduğunda mutlaka kaybettiğinize dair ulusal bazda yayın yapan bir gazeteye ilan vermeniz gerekmektedir, nüfus cüzdanı ve TC kimlik dışında diğer kimlikleriniz kaybolduğunda da kötü amaçlı kullanımlardan doğacak sorumluluk size ait olacağı için diğer tüm kimlikleriniz için de ilan gazeteye kayıp ilanı vermeniz gerekmektedir.
Personel kimliğiniz işyerinizin size verdiği o işyerinizde çalıştığınızı belirten kimlik kartıdır kaybolması halinde söz konusu kimliğin üzerinde yazdığı ticari ünvan belirtilerek ………… personel kimliğimi yada …….. işyeri kimliğimi kaybettim hükümsüzdür şeklinde gazeteye kayıp kimlik ilanı vermeniz gerekmektedir, bunun yanı sıra kurum kimlikleriniz içinde ilan vermeniz gerekmetedir. …………..kurum kimliğimi kaybettim hükümsüzdür şeklinde ilan edilmeli ve ertesi gün ilanınızın yayınlandığı gazeteyi alıp bağlı bulunduğunuz kuruma teslim etmeniz gerekmektedir, öğrenci kimlikleri kaybolduğunda okula verilmek üzere yine personel kimlikleri, işyeri kimlikleri ve kurum kimliklerinde olduğu gibi okul adı belirtilerek öğrenci kimliğimi kaybettim hükümsüzdür şeklinde ilan verilerek ilanınızın çıktığı gazeteyi alıp okula teslim etmeniz gerekmektedir.
Bu tarz ilanlar için örnek oluşturacak ilan metinlerini web sitemizin ilan örnekleri sekmesine tıklayarak ulaşabilir yada web sitemizde bulunan iletişim numaramızdan ulaşarak direk bilgi alabilirsiniz.
Kaybolan tüm kimlikleriniz ve evraklarınız için gazete ilanı vermeniz gerekmektedir

Bir yorum ekleyin

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir